Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell D630 Latitude? (Lenn...

Dell D630 Latitude? (Lenn bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy Dell D630 Latitude tipusu laptopom , tegnap raktam ujra a windows-t , Win7-et raktam rá. Egyből érzékelte a vezetéknélkülimet csatlakozott is. A gond az , hogy torrentnél kb tölt 10percig , de azt is ugy ,hogy hol tölt hol nem. Netezés közbe is olyan, hogy tölti az oldalt kb 20secig semmi és az után tölti, be (de ez nem mindig). Szoval ha sokat netezek vagy torrentezni probálok elmegy a wifi és nem is talál semmilyen hálozatot, ki-be kapcsolom a wifit akkor sem jo, ha ujra inditom a gépet müködik!

Bocsi a kacifántos leírást!


2011. dec. 6. 19:23
 1/2 CactusClone ***** válasza:
Az lehet a te bajod, hogy a Dell Latitude D630-nak nincs hivatalos Windows 7 supportja, csak max. Vista. Ez annyit jelent, hogy a Windows 7 nem támogatott, az esetlegesen előforduló hibákkal nem sok mindent tudsz kezdeni. Megpróbálhatod Vistás driverekkel, de nem hiszem, hogy megszűnik a probléma -esetleg előjönnek mások.
2011. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, pl. a hang akadozás. Vagy az az érdekesség, hogy miért jár 50%-on a proci, mikor nem is csinálok semmit a gépen. Egyébként nekem is csinálja néha a wifi ezt, de fél perc múlva megszűnik általában a probléma és csak körülbelül 3 naponta fordul elő. Egyébként az élményindex a processzornál elég alacsony számot mutat, csak 2,5-öt, lehet azért dolgozik nagyon szegény!?
2012. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!