Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom olyan, hogy a...

A monitorom olyan, hogy a dugóba (ami a számítógépbe megy) kell beledugni a tápot. Valaki azt mondta, hogy ez csak bizonyos fajta videókártyákkal működik. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A mostani videókarim egy GF4 MX 440, és ha restartolok (szoftveresen vagy hardveresen), elég gyakran nem lesz videójel (csipogás-halmok a speakerből), vagy pedig hibásan jelennek meg a karakterek. Ha nyomogatom a resetet 1-8 próbálkozás után visszaáll normálisra.
2011. dec. 7. 18:05
 2/13 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz ehhez az ősrégi géphez?
2011. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most akkor mi is a kérdés?

Amit fent összehordtál annak sok értelme nincsen.

Amúgy meg ha csak sokadjára indul, az könnyen elképzelhető hogy haldoklik a gép, ami egy ilyen régi gépnél nem meglepő.

2011. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Olvasd újra, ha nem vagy képes szöveget értelmezni. Nem értékelés kértem a gépemről (főleg nem úgy, hogy csak a videókártyát adom).

Gyengébbek kedvéért: a monitor tápja megy bele a monitor dugójába, és az egész bele a videókariba.

2011. dec. 7. 18:24
 5/13 A kérdező kommentje:
A monitor tápdugója meg olyan mint a laptop töltője.
2011. dec. 7. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Értelmezném én ha lenne értelme... a monitor tápját a VGA-ba? Az mi? A VGA biztos hogy nem fog a monitorodnak tápot adni, ennek az egésznek semmi értelme...
2011. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nagyon gyenge vagyok, mert még most sem értem. A monitor két helyről kaphat áramot: vagy a falból, vagy a gépből. A videókártyától adatot kap.
2011. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Az egyszerűség kedvért írnál egy monitor típust?

Így elsőre gyanítom hogy csak a monitoron van valamiért közösítve a dugó és ami a gépbe megy kábel az egy normális VGA kábel. Olyat hogy egy csatlakozón kap áramot és adatot a monitor eddig csak ipari PC-ken láttam.

2011. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, a kábel a szabvány, csak nehogy kiderüljön, hogy szétb4ssza a cuccost.
2011. dec. 7. 19:29
 10/13 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!