Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az Iponról összerakatno...

Megéri az Iponról összerakatnom gépet? Valaki rendelt már tőlük?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy jók. De, mennyire biztos a módszerük? Ha összerakatok egy gépet, akkor az tuti jó lesz? Meg a kiszállítás?

Meg mondják, hogy olcsóbbak, mint egy boltban.

Most melyik lenne a jobb? Bízzak meg bennük, vagy menjek el egy boltba, és ott rakassak össze egy gépet?


2011. dec. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
én is rendeltem ipon-ról, igaz h nem komplett gépet csak 4 alkat részt, de 2 nap alatt kihozták VOLNA!! csak lerobbant a kocsi -.-'' xDD de 3. nap kihozták :D jah és olcsó is igen. nyugodtan rendelhetsz ipon-ról, a gépet összerakják neked 2000ft-ért és kihozzák kompletten, dobozokkal együtt :) jah és rendelés után 2napra, HA! le nem robban a kocsijuk! xd
2011. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már tőlük kétszer, semmi probléma nem volt velük.

Gyorsak, elég olcsók, megbízhatóak. Ráadásul ha egész gépet veszel alkatrészekből, kb 2000 Ft-ért össze is szerelik neked ha kéred.


Ja és ha házhoz szállítással kéred a rendelést, akkor a legtöbb termékre jár a garancia futár szolgáltatás, vagyis ha valami elromlik, nem neked kell bevinni hozzájuk, csak hívod őket, futárt küldenek hozzád a rossz alkatrészért, elviszik és vissza is hozzák utána a javítottat/újat, ingyen.

2011. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!