Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max 100e ft-ért szeretnék...

Max 100e ft-ért szeretnék laptopot venni. Tudtok ajánlani pár jó gépet?

Figyelt kérdés
Csak netezésre, zene hallgatásra és filmnézésre használnám. Játékokat nem akarok rajta futtatni. Tudnátok ajánlani ebben az árkategóriában megbizható, tartós gépet? Tehát kisebb teljesitmény, de nagyobb megbizhatóság a fő szempont.
2011. dec. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem netbookot nézegessél, mondjuk olyan 10.1 colosat. Azokból 60e-ért már elég jót lehet venni.
2011. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajna a gyenge Ft és a magas vinyó árak miatt a laptopok ára is feljebb ment. 100 ezer alatt nincs is Windows-al együtt laptop, de ez nem gond, Linux vagy megoldod okosan. De így is gyér 100-as alatt a választék. Én Asusban bízok, és ez egy korrekt kis fogyasztású gép 90 ezerért:


[link]


De ha biztosra akarsz menni, inkább Dellt vegyél, erre 3 év garancia van, igaz túllépi a keretedet:

[link]

2011. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna a netbook nem jó,mivel lemezeket is használok.
2011. dec. 11. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Amióta így felmentek az árak, 100-ért nem kapni már normális gépet :S
2011. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt nézd meg, mert lehet kapni 100ezerért jó gépet :).

Lenovo IdeaPad G575: [link]

HP 630: [link]

Én Lenovo párti vagyok, de a HP is megéri.

2011. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a Lenovo nem rossz, de a HP hulladék ilyen kategóriában, nézz utána a statisztikáknak, a márka átlagosan is felülmúlja még az Acer-t is elromlási arányban, pedig ebben az átlagban az ElitBook-ok is benne vannak, amelyek a legmegbízhatóbb gépek közé tartoznak!


Nem mellesleg a 2 közül a Lenovo-t fogja erősebbnek érezni az átlag user, mert számítási teljesítményben ugyan jobb a Celeron B800, de kevés benne a ram, és grafikus teljesítményben gyenge(nem csak a játékoknak kell, hanem pl. flash).

2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!