Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Gamer) Video kártya vásárlása...

(Gamer) Video kártya vásárlása esetén milyen szempontokat kell figyelembe venni? A memóriavezérlő (64/128/192bit. Miben segit? )

Figyelt kérdés

- fogyasztás nem érdekel

- középkategóriás gamer kartyát is megnevezhettek amin simabban elfut az L.A. Noire,TESV Skyrim,Battlefield 3


2011. dec. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a BattleField 3-hoz nem középkategóriás kártya kell. XD A memóriát kell nézni, a Bit-et, a MHz-et. ATI HD6990 biztos vinni fogja, ha Nvidia párti vagy, akkor egy GeForce GTX5..-s szériát kell nézni. Mondjuk egy GTX570 vagy ha szupert akarsz, akkor GTX590. Ezen mosolyogva fut minden játék. XD
2011. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy földhöz ragatabbak legyünk inkább írd le mennyid van rá és milyen gépbe kell.
2011. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazhatunk ugyis, hogy velemenyt szeretnek a fent emlitettel kapcsolatban az nVidia GT220,GT240 es GT430-rol,es az ezekkel egy kategoriaba eso ATI-kel is !De meg mindig kivancsi lennek arra a jatekoknal miben segit a memóriavezérlő (64/128/192bit).
2011. dec. 15. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Es nem arrol van szo h full grafikai beallitasokkal szeretnem jatszani a fent emlitett jatekokat,hanem kozepesen fusson.En erre gondoltam:


[link] pid=3188#sp


velemenyek ?

2011. dec. 15. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elég jó, de GT440-et ajánlom. Kérdésedre a válasz: a memória vezérlőnél a Bit a sávszélességet jelzi, ettől függ, milyen gyorsan cserélődnek az adatok a memóriában. Vagyis semmit nem érsz egy 2 GB-os VGA-val ha csak 64-Bites. 1 GB-os GT440 128 Biten szépen fog menni. BF3-r mondjuk nem éppen ajánlott, de a teljesítménye elég szép. A középkategóriás játékokat FULL HD-ben viszi, de a Crysis 2, BF3, Metro 2033 nem vagyok biztos. Nekem GT440-em van, és Fullon viszem a Crysis 2-őt, csak elakadtam egy emeletes házban és úgy látszik innen nem jutok le: lift bekrepált, lépcső nuku, azt mondja, felfelé kell menni, de nem tudok 4 métert ugrani az Anyja Egit! Próbáltam már leugrani, de kipurcantam, ha valaki tud, segítsen... Please...
2011. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?

[link]

2011. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!