Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan áljak neki egy Intel...

Hogyan áljak neki egy Intel Core2 Duo E6300 1,86ghz - röl felhuzni 3ghz-re? Gyári hütövel és DDR3 Rammal . Vagy nekem az is jó hogy ha addig huzom mig nem lehet baj.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan áljak neki"

A kérdésed alapján: sehogy.

2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"gyári hűtővel"

alapján: tényleg sehogy


1 gyári hűtővel még kicsit se szabad húzni nem hogy 1.2ghz-et... olyan 600-700at szoktak max. ekkora oc-hoz már feszültséggel is babrálni kell ami nem egyszerű... ha te ezt tényleg fel akarod húzni akkor először nézz utána nagyon de nagyon bőven és minden nagyon de nagyon részletesen olvass el szerezz egy megfelelő alaplapot és egy megfelelő hűtőt és állj neki de ajánlatos egy kuka meg egy új proci is ha csak úgy neki állsz

2011. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire sötét vagy hozzá, akkor inkább sehogy ne piszkáld, mert majd még rátolsz valami jó nagy magfeszültséget és kinyírod szerencsétlen procit, úgy hogy azt sem tudod mit csináltál...
2011. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszolj te barom , sötét vagy te .
2011. dec. 15. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Normálisan válaszoltam te paraszt, de felőlem nyírd ki nyugodtan a géped...

Ha nem értesz hozzá ne nyúlj bele, ezt fel tudja fogni a diónyi agyad?

A húzás nem olyan dolog amit itt leírunk neked 2 mondatban és rögtön tudni fogsz mindent, sok dologra kell figyelni, de a kérdésedből ítélve neked közöd nincs ezekhez a dolgokhoz, szóval leírom megint, ne piszkáld ha jót akarsz magadnak!

2011. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs ha félre értetted pl én nem beszólni akartam meg leszólni...de az oc nem egyszerű mutatvány (ha minden tudsz róla és érted akkor igen). nem olcsó cuccok kellenek hozzá. egy átlagos oc-hoz mondjuk amd 965 be proci 3.4Ghz-es órajelét felhúzni 3.7-3.8Ghz arra elég pl hyper tx3 hűtő de es csak 300-400Mhz itt csak emeled 1-2vel a szorzót és kész de ahhoz hogy egy processzoron 1.2Ghz-t húzzál ahhoz komolyabb hűtő kell és egy olyan alaplap ami megfelelő tuningot biztosít...pl lehet 2 ugyan olyan chispetes alaplap de nekem mondjuk lehet hogy csak épp szerencsétlen voltam de asrock lappal 956 be procimat felhúztam 4Ghz-re kicsit állítottam a feszültségen összeomlott a gép lecseréltem egy asus lapra azóta vígan megy. de te majdnem megakarod 2x a procid frekvenciáját ami nem valami átlagos mutatvány főleg úgy nem ha nem értesz hozzá akkor tényleg dobhatod ki
2011. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zeronibble ***** válasza:
Tipikus "áldoztál-e fekete kakas vérével holdtöltekor a keresztútnál?" eset... Annyit tennék hozzá az eddigiekhez, hogy a nagy magazinok meg ilyesmik tuningeredményein sokat dob, hogy rögtön a fiókban van vagy öt ilyen proci, és lazán vehet mellé a cég még húszat... Vízhűtés akad egy pár, deszkák is mint a tüzépen...
2011. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól írják. Ehhez több dolog kell. Egy jó hűtő, jó táp, meg egy normális alaplap.(Ja meg türelem).
2011. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már maga a Core 2 Duo is VÉLEMÉNYEM SZERINT egy nagy rakás szar, pláne még a hűtő rajta, úgy hogy esélytelen. Ha tudod 2,2GHz-ig is húzni, úgy kinyírod drága Intel barátunkat, hogy azt hiszem lesz mit venned (pl. egy új processzort) a gépedbe.

Ha valamit nagyon húzni akarsz, itt van ez a proci: Intel Celeron E3400 - - - 2 mag, 10k, 2.6 GHz az órajele, igaz, az Intel, Intel is marad...

2011. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Már maga a Core 2 Duo is VÉLEMÉNYEM SZERINT"

Ezt mire fel? Amikor kijött ilyet nem mondtál volna, persze most elavult. Az E3400 egy office/otthoni netezős/filmnézős gépbe való CPU elsősorban. Am a Core -sek is intelek mint az E3400.

2011. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!