Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jók vagy rosszak az...

Miért jók vagy rosszak az Apple termékek?

Figyelt kérdés
Van aki utálja, van aki imádja a termékeit. Kíváncsi vagyok az érvekre is. Szóval aki szereti, az miért szereti, aki utálja, az miért utálja? Ahogy észrevettem, minél inkább közelebb áll valaki szakmailag az informatikához, annál jobban elutasítja az Apple termékeket. Miért van ez?
2011. dec. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon minőségi, szép, tartós termékek az biztos, csak túl vannak egy "kicsit" árazva, de a minőséget meg kell fizetni.
2011. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól mondja az első annyit hozzá tennék még hogy minden drága hozzá és mindenért fizetni kell...frissítésekért stb...ha lenne rá pénzem megvenném a legújabb macbook pro-t és vígan élnék de nem magyar földi halandó fizetéséhez viszonyítva árazzák
2011. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
a szakmai részére az valószínűleg azért van mert pl nézd meg ezt az imac-at [link] több mint 800e ft ilyen teljesítményű gépet kb fele ennyiért összeraksz és a maradék kb 300-400e ft-ból meg a hátulján lévő apple logot fizeted ki szóval nagyon túl van árazva a "név"
2011. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szépítek: Túlárazott vackok. Oké hogy márka, stílus stb... mi egy fa@szom, de ez nem egyszerű magyar emberekhez van mérve, azért is mert mi nagyon nem vagyunk célirányos közösség.
2011. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!