Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők! Erről a routerről...

Hozzáértők! Erről a routerről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Olcsó, és nekem csak arra kell hogy (kb.) 10 méteres körzetében netezzek laptopról meg mobilról. A netem 6 mbit-es, ha ez számít. És ennyi pénzem van rá, nem nagyon találtam mást 4000 ft körül.

Nem tudom mi az a 802.11n, de a mobilomon csak 802.11b/g van (azt hiszem), ez baj? Egyáltalán mi ez? xperia x8 a mobilom, tudok majd róla wifin kapcsolódni?


2011. dec. 18. 20:47
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Nem volt még szerencsém ehhez a márkához, sőt még egy valamirevaló tesztet sem olvastam róla. A Tenda teljesen kínai márka, és új SOHO routerek piacán. Ha csak nincsenek különleges igényeid, azzal a 6 megabites internettel simán meg fog birkózni szerintem.


802.11n a Wi-Fi szabványt jelenti, az n/g/b meg a sebességét. Az n -es router az összes korábbi Wi-Fi szabványt ismerik, vagyis simán tud rá csatlakozni a telefonod.

2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!