Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha sli-be kötnek 2db videó...

Ha sli-be kötnek 2db videó kártyát az mennyivel növeli meg a videó teljesítményt?

Figyelt kérdés

pl két 6850-es vga-t kötünk össze az felér egy 6950-70-es vga teljesítményével?

Vagy mi határozza meg? Milyen vga-kat lehet/érdemes sli-be össze kötni?

Ilyenkor a fogyasztás is a duplájára növekszik?


Köszi a válaszokat előre is!


2011. dec. 19. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fú öcsém!!! Nagyon bezavartatok! Akkor most min röhögjek? Vagy nekem nem szabad? :-(
2011. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerinted valaki neked megtilthatja hogy nevethess? Ha valaki ezt mondja szólj vasvillára tűzzük.
2011. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
OK-s!
2011. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"Panda Péter válasza:


mi értelme? a 3dmark rekordokat csak ilyen többkártyás rendszerekkel lehet megdönteni. ennyi.

jah, meg 3 monitoros full hd eyefinityhez nem elég egy kártya.

ezt a két felhasználást leszámítva semmi értelme az SLi-nek/CF-nek."



Előre szólok hogy nem vagyok pc zseni,de... 3dmark pontszám miatt venni még egy ugyan olyan karit csak hogy a neten villoghasson vele az ember hogy ennyi meg annyi pontot értem el vele... nekem nem érné meg. Több monitoros rendszert viszont már egy kártyával is lehet építeni ha jól tudom. Erre egy Sapphire 6870-es kari már jó. Lehet nem full-hd ban fog vele játszani az ember,de élvezhető élményt ad.


Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2011. dec. 19. 17:40
 15/15 Panda Péter ***** válasza:
nem is átlagemberek veszik a brutális, sokvideókártyás tuning gépeket. általában profi tuningoló csapat csinálja ezeket a rekordokat, iszonyatos szponzori háttérrel (szóval nem ilyen munkából hazaeső számtechboltosokat, meg gémer vérpistikéket kell elképzelni...).
2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!