Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajjajj, nagyon zúg a gépem,...

Ajjajj, nagyon zúg a gépem, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt bajom az asztali gépemmel, pedig 8-10 órákat be van kapcsolva naponta. Az előbb bekapcsoltam, semmi lassulás, viszont úgy brümmög, mintha túráztatnának egy motort.


A házam elején lévő belsőhőmérséklet-kijelzők sem mutatnak semmi szokatlant, csak valami berreg. De mi? Van benne 4 cooler, no meg két HDD. Az egyik HDD Samsung márkájú, azzal lesz a gond?


2011. dec. 20. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem ér hozzá valamelyik kábel a procihűtőhöz, vagy valamelyik ventihez? Esetleg a táp ventillátora kerreg?

Samsung vinyó ritkábban döglik meg, mint egy WD, de akkor nem tudnád olvasni :D

2011. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Belenézek mindjárt, csak nem nagyon szoktam mozgatni a gépet.
2011. dec. 20. 12:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Huhhú, most megráztam a gépet 2 másodpercig, mint Krisztus a vargát, és nagyon bizarr dolgot művel: 10 másodpercenként gyors, 1 másodpercre lelassul, és ezt csinálja folyamatosan...
2011. dec. 20. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Megráztad a gépet?


Ugye ezt nem úgy érted hogy megfogtad a kezeddel és elkezdted szó szerint rázni?

2011. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De, de, de csak egy pillanat erejéig, miért, hülyeséget csináltam?
2011. dec. 20. 13:13
 6/13 _Zoldike_ ***** válasza:

"De, de, de csak egy pillanat erejéig, miért, hülyeséget csináltam?"


A kerdes magaban hordozza a valaszt is...

2011. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Über epic facepalm.


Ez nem egy százas szög basszus hanem egy számítógép. -.-


Imádkozzál hogy nem a winyód szállt el, mert most a winyók árai vannak elszállva. Nem lett volna egyszerűbb leszedni az oldalát és lokalizálni a hang forrását?

2011. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez igen, nagyobb kárt csináltál. Számítógépet áram alatt nem szerelünk. Ez aranyszabály.
2011. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kijavítom az első hozzászólásom, azt hittem téged rázott meg. Viszont azt te is tudod, hogy nem szabad rázogatni a gépet mert vannak benne mozgó alkatrészek....
2011. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kábel hozzáér valamelyik ventihez. Vedd le az oldalát és nézd meg, rendben vannak-e vagy hallgatózz, honnan jön a hang. Egyáltalán nem szabad rángatni a gépet. Nagyobb baja is lehet attól hogy kimegy a winyó.
2011. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!