Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi szerintetek a baja a...

Bácsmegi levente kérdése:

Mi szerintetek a baja a gépemnek elindítom a cod mw2-t és egy olyan 2 óra mulva de még annyi se. Egyszer csak megakad a gép és kikapcsol de úgy hogy még a hang megy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt komolyabb probléma állhat a háttérben, találgatni nem akarok, de jobb lenne elvinni szervizbe, mert itt kísérletezni nem túl okos ötlet.
2011. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak az a baj egy hete lett felujítattva
2011. dec. 21. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nem melegedik-e túl valami. Ha csak annál a játéknál van, akkor az a játék a hibás. Telepítsd le, tölts le egy másik verzióját, telepítsd fel, ha azzal megy, akkor nincs gond. Amúgy ilyesmivel még nem találkoztam, de szerintem a VGA melegszik fel nagyon, vagy a proci, de inkább a VGA.
2011. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen mert akkor amikor kikapcsol nagyon forró palacsintát lehet rajta sütni
2011. dec. 24. 16:40
 5/17 anonim ***** válasza:
És mi az ami nagyon forró? Proci vagy a VGA? Abszolúte muszáj valahogy megoldani a hűtést. Túlmelegedéstől károsodhat a gép.
2011. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát tudom de megnézem hátul jobb oldalt és oldalt de észrevettem az összes játéknál kikapcsol
2012. jan. 1. 16:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Hátul a táp forró, oldalt pedig biztos a proci és a VGA. Javasolnám hogy szerezz bele valami hatalmas ventilátorokat, oldalt befúj, hátul kiszív. Igy nem fog nagyon felmelegedni. De próbáld meg hogy leszeded az oldalát és úgy nem melegszik fel nagyon. És hogy úgy kikapcsol-e.
2012. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
először elviszem a szerelőhöz [kedden] megnézetni de addig lehet kipróbálom úgy hogy leszedem az oldalát
2012. jan. 2. 10:03
 9/17 A kérdező kommentje:
feladom nem tom miért kapcsol ki
2012. jan. 10. 17:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerviznél voltál?
2012. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!