Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hová lett 128GB?

Hová lett 128GB?

Figyelt kérdés
128 GB-os a laptopom memóriája, de csak 702Mb szabad belőle. Sehogy sem tudom hogy mi foglalja rajta a helyet, mert csak pár film van rajta. Azok is mind AVI-k...Vírust már kerestem, nem talált semmit...Mi lehet a baj? Hol keressem?
2011. dec. 21. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

feltételezem ez a hdd kapacitásod s nem a ramod :)

Próbáld a rendszer karbantartást. Ha sok filmet nézel pl online vagy nem tömöríted ki rendesen a tömörített fileokat hanem csak egyszerűen elindítod s nem zárod be "szakszerűen" akkor bizony egy ideiglenes mappában tárolódnak a már megnézett s általad töröltnek vélt filmjeid.

2011. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt a rendszer karbantartást hogyan csináljam? Segítenél kicsit? :)
2011. dec. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a CCleaner nevű progit, az kedvesen és ügyesen kitakarít helyetted.
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsánat lemezkarbantartót akartam írni.

start-> számítógép-> a meghajtódra jobb klikk ->tulajdonságok-> s ott látod az első ablakban ahol mutatja a kördiagrammot -> lemezkarbantartó -> pipáld ki miket töröljön. Nekem is össze szokott jönni 10-20gb-nyi lom.

Remélem segít.

A CCleaner is jó. lehet jobb is, de ez alapból benne van s nem fogja indításkor. Persze az se ha rendesen beállítod.

2011. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!