Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet össze lehet...

Számítógépet össze lehet kapcsolni laptoppal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy számítógépet, de nincs monitorom, se semmim,csak laptopom, ami amúgy is elég tropán működik már. Össze kapcsolhatom a számítógéppel,és működhet a kettő együtt, vagy csak a számítógép?

A másik kérdésem meg az hogy a videókat elég nehezen játsza le illetve lassú,akadozik,nem bír sok lapot egyszerre, stb, egy videókártya megoldaná a dolgot? Ha igen,milyet kell venni? Ez az akadozós-elavultság igaz a laptopra is meg a számítógépre is, ha újra teszem a windows-t akkor sem javul semmit.

Bocsi ha idióta kérdést tettem fel, laikus vagyok,nem értek hozzá. Köszi a válaszokat!


2011. dec. 22. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy te gondolod nem lehet megoldani. De 20 ezerért lehhet kapni már lapos monitorokat az asztali gépedhez, és ha az jobb a laptopodnál akkor inkább használd azt. De én a laptoptól nem válnék még el, mert ha elutazol valahova vagy esetleg gáz van az asztali gépeddel akkor tartaléknak jó lehet.
2011. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindkettőt használnám.amúgy egyik sem egy csúcs teljesítményű. újra akarom majd tenni azt a számítógépet, letörölni róla mindent, hátha jó lesz, most kb. lehet rajta facebookozni meg olyan videót hallgatni ami nem klip,szóval nincs állandó mozgó képe, a laptopomon meg elég sok mindent lehet csak csiga az is ... ezért kérdeztem a videókártyát, az segítene-e? :S
2011. dec. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!