Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardwer vagy Szoftver hiba?

Hardwer vagy Szoftver hiba?

Figyelt kérdés
Nem működnek az USB portok a gépen. Egyik sem. Rádugok bármit, semmit nem ír ki a gép, ha pendrive, akkor nem látom a sajátgépben. Ha usb-s lámpát, világít , esetleg mp4 lejátszót vagy telefont dugok be, kijelzi,hogy tölt, de nem is látja a gép,hogy be dugtam volna. Az alaplapon van 2 USB "panel" azokra dugtam USB portokat de azok sem működnek. Valakinek valami ötlet?
2011. dec. 23. 18:13
 1/6 anonim válasza:
Annyira nem értek hozzá s lehet h hülyeséget beszélek de mivel a telefon tölt és a lámpa világít arra következtetek hogy szoftver hiba.
2011. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát énis erre gondolnék... de frissen telepített rendszer van rajta, és a bios-t is reseteltem. Interneten sem találok semmi megoldást.. :(
2011. dec. 23. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Probáld ujratelepiteni az alaplap driver-jét
2011. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

hardveres is lehet

a tápellátás működik, de az adatkommunikáció nem

hány éves a gép? milyen rendszert tettél fel?

2011. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hogy hány éves, meg nem tudom mondani. Régi. Abit D7 III alaplap van benne. Minden más tökéletesen működik, ezért nem gondolnék tápra, az alaplapon is minden működik, hálókártya...hangkártya. Egyébként XPSP3 van rajta. (Azért lett újratelepítve,mert nem működött egyik pillanatról a másikra)


U.i: Kellemes ünnepeket! :)

2011. dec. 24. 11:51
 6/6 lindmayer ***** válasza:

én is találkoztam múltkor egy 6 éves géppel, aminek ugyanilyen problémája volt

live cd-vel elindítottam egy linux minimalcd-t, és az alatt sem működött, ezután már ment is a kukába

te us kipróbálhatsz egy ubuntu minimal cd-t, ha avval sem működik akkor az nem szoftveres hiba: a linux ugyanis sokkal több mindent felismer azonnal, mint a windows, és ha a linux sem is,meri fel, akkor már nem is érdemes vele foglalkozni

2011. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!