Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám teljesen újratelep...

Hogy tudnám teljesen újratelepíteni a számítógépet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egész rendszer úgy rossz már ahogy van (nyilván mert én rontottam el helyenként folytonos programok telepítése, törlése révén). Egyszer már újratették a windowst, de akkor úgy, hogy közben minden adat megmaradt... Nekem úgy kéne, hogy teljes egészében úgy telepíti újra hogy minden elvesszen róla.

1. Hogy hívják ezt, vagy hogy kell csinálni, ha van windows- telepítő lemez?

2. Ha elveszik minden egyes adat, beállítás, akkor az internetet ha hozzákötöm utána (modemes, kábeles) akkor ahhoz nem kell újra jelszó stb, ugye?


Kérem aki ír, az úgy magyarázza el, mint egy 7 évesnek, mert tényleg egyáltalán nem értek a szakmai részéhez...

(azt sem tudom pontosan mi az a hardver)


Előre is köszönöm!


2011. dec. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell formázni a rendszerpartíciót, a telepítés közben meglehet. Akkor minden elveszik róla.
2011. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Windows lemezt berakod.

2. Újraindítod és be bootolsz a lemezről.

3. Megvárod amíg elindul a telepítő.

4. Ha win 7 et raksz fel akkor katt az egyéni-re és amikor a vinyókat kijelzi katt az ablak alján a haladó-ra.

5. ott formázd le a lemezt.

6. Majd katt a továbbra és várd meg amíg befejeződik a telepítés.

7. Előfordulhat, hogy egyes hardwerek-nek (HARDWER: A számítógépet alkotó eszközök.) Nincs illesztő programjuk ezeket telepíteni kell.

8. Általában a videokártyához szokott kelleni driver ha van hozzá cd akkor mindenféle kép arról ha nincs le kell szedni hozzá egyet.

9. Ha valamit furán írtam bocsi de német a bill.-em......(-.- Le kéne már cserélnem.....)

2011. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Tudom régi topic) Hardware/Hardver. Nem hardwer. Nem mixeljük a kettőt
2015. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz magyar megszokás. :/
2015. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!