Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép csipogás?

Számítógép csipogás?

Figyelt kérdés

Egy videókártya ki lett szedve a gépből,és hogy hozzá lehessen férni ki lett húzva szinte minden kábel az alaplapból ,most vissza lett dúgva és amikor be akarom kapcsolni a gépet,mintha a memória ellenőrzésig sem jutna el,egyszerűen elkezd csipogni folyamatosan nem 2-3-at hanem sokat,kép nincs nagy feketeség és csak a csipogás.Memóriákkal nincs hiba,próbáltam kivettem őket,visszatetettem stb akkor is csipogott.

Valaki valami okosságot?



2011. dec. 27. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Egy videókártya ki lett szedve a gépből" és nem lett jól visszarakva... Valószínűleg...
2011. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a videókártya nincs is bedúgva és úgy is sípol.


Megszakítás nélküli hangjelzés: Rossz a tápegység-Én erre gyanakodom,itt mit kéne tennem,hogy orvosoljam a problémát?(kezdő vagyok)

2011. dec. 27. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Az AMI BIOS jelzései:


Nincs hangjelzés: Elromlott vagy az alaplaphoz nem megfelelõen van csatlakoztatva a tápegység.

1 rövid hangjelzés: Minden rendben.

2 rövid hangjelzés: Probléma van a RAM-memóriával. Indítsa újra a gépet! Ellenõrizze a memória moduljait!

3 rövid hangjelzés: Hiba van a memória elsõ 64 KBájt-jában. A teendõk ugyanazok, mint az elõbbi esetben.

4 rövid hangjelzés: Rossz a rendszer-timer.

5 rövid hangjelzés: Hiba a központi processzorban.

6 rövid hangjelzés: Rossz a billentyûzet kontrollere.

7 rövid hangjelzés: Hiba az alaplapban.

8 rövid hangjelzés: Hiba a videó memóriában.

9 rövid hangjelzés: A BIOS kontrollösszegének (CRC) hibája.

10 rövid hangjelzés: Hiba a CMOS-memóriába történõ beírás során.

11 rövid hangjelzés: Rossz a külsõ cache memória (az alaplap slot-jain található).

1 hosszú+2 rövid hangjelzés: Hiba a videókártyában.

1 hosszú+3 rövid hangjelzés: Ugyanaz, mint az elõzõ esetben.

1 hosszú+8 rövid hangjelzés: A videokártya hibája, vagy nincs csatlakoztatva a monitor.

2011. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"a videókártya nincs is bedúgva és úgy is sípol. "


HÁT EZ AZ!!

2011. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert szerintem ha nincs bent videókártya az olyan, mint ha rossznak érzékelné, mert onnan nem jön válasz...
2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vagy a


AWARD BIOS jelzései:


Nincs hangjelzés: Elromlott vagy az alaplaphoz nem megfelelõen van csatlakoztatva a tápegység.

Megszakítás nélküli hangjelzés: Rossz a tápegység.

1 rövid hangjelzés: Minden rendben.

2 rövid hangjelzés: Jelentéktelen problémák adódtak. A BIOS felkínálja a CMOS Setup indítását, mely során kiigazíthatjuk az eltárolt hibás beállításokat. Ellenõrizze az adattároló és az alaplap közötti szalagkábel megfelelõ csatlakozásait!

3 hosszú hangjelzés: A billentyûzet hibája. Indítsa újra a számítógépet!

1 hosszú+1 rövid hangjelzés: Probléma van a RAM-mal.

1 hosszú+2 rövid hangjelzés: Probléma van a videokártyával. Ez a leggyakrabban elõforduló hiba. Ebben az esetben ajánlatos kivenni a videokártyát a csatlakozójából, majd pedig visszahelyezni. Ellenõrizzük a monitor csatlakoztatását!

1 hosszú+3 rövid hangjelzés: Hiba történt a billentyûzet inicializálása során. Ellenõrizze a megfelelõ csatlakoztatást!

1 hosszú+9 rövid hangjelzés: Problémák adódtak a ROM-memóriából történõ adatok olvasása során. Indítsa újra a számítógépet!

Ismétlõdõ hosszú hangjelzések: A RAM-memória nem megfelelõen lett csatlakoztatva az alaplaphoz.

Ismétlõdõ rövid hangjelzések: Problémák adódtak a tápegységgel. Tisztítsuk meg azt a portól!

2011. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem én,de ez úgy van hogy bekapcsolom a gépet,kéne jönnie ugye az egy csipogásnak aztán monitor "bekapcsnak" és mennnie kéne,de ennél most úgy van,hogy bekapcsolom kéne jönnie az 1 db csipogásnak ehelyett elkezd folyamatosan csipogni és nem tízszer,hanem annyiszor ameddig ki nem kapcsolom
2011. dec. 27. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, 7-es. A Phoenix BIOS jelzéseit már ne linkeld be, mert előtted már valaki megtette mind a három laphoz...
2011. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 killer72 válasza:
Ha hosszan sípol az a ram hibája. De amugy nekem meg játék meg videó közben folyamatosan,
2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!