Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A konzolok (ps3, xbox 360)...

A konzolok (ps3, xbox 360) milyen grafikai beállításokon futtatják a játékokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit lebutítottabban, mint ha PC-n minden ki lenne maxolva...
2011. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2011. dec. 27. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából közepesen.

Általában élsimításban gyengébbek kicsit.

2011. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

PS3 adatai:


VGA:

24 milliárd képpont/s

550 MHz

SmartShader 4.1 (96 utas futószalag)

FullHD (1920x1080)

24x vonalsimítás, 16x anizotróp szűrés


RAM:

256 MB XDR 3200 MHz + 256 MB RSX 700 MHz

48,7 GB/s busz sebesség



XBOX 360:


VGA: 4 milliárd képpont/s

500 MHz

10 MB eDRAM

12es lebegőportos shader futószalag


RAM:

256 MB 700 MHz GDDR3

12,4 GB/s buszsebesség

64 GB/s memóriasebesség eDRAM felé

18,6 frontside busz



Az adatokból jó kiderül, hogy a PS3 jóval erősebb grafikailag, viszont a procija (amit nem írtam le) csak egymagos, ellentétben az xBox-szal (viszont másfélszer annyi a cache).

2011. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem értessz hozzá miért így gyökérségeket?

A PS3 procija egymagos?

Elárulom 6 magos...

Abból 4et futtat a játékokhoz, 1 az oprendszerhez, 1 tartalék.

Egyébként meg semmi sem látszik a felszereltségükből, az xbox 360 processzorban gyengébb, VGA-ban erősebb, mégis nagyjából egyformán futtatják a játékokat, és nem sokkal maradnak el egy 6 évvel újabb, 5-6szor erősebb PC-től sem...

2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a 4. válaszadó minek ir baromságokat ha nem ért hozzá.

pont hogy forditva van.

az xbox nak gyengébb a procija (3 magos 3.30 ghz)

viszont video kártya dupla annyira erös mint ps 3 ban (512 mb).


Ps3 nak 8 magos procija van és csak 256 mb video kártyája.


ebböl a szempontbol az xbox csinálta jobban hiába kissebb a proci de jobb video kártya miatt sokkal szebbek a texturák és valamivel szebb az élsimitás mint ps3 on


Most adtam el a ps3 amat es tapasztalatbol kijelentem hogy igen , a ps3 elég sok helyzetben be akadt nekem a call of duty mw 3 nál meg szó szerint hiba üzenettel kilépett hogy not enough memory. szerencsére ezt hamar patchelték.

szó mi szo a sony elkurta azzal hogy bika processzort raknak a vasba hogy mien gyors lesz közbe video kártya meg ram sz@r 256 mb os. A sok adat meg fel gyülemlik mert video card nem gyözi öket olvasni.


és elég sok játék van ugyan amiben sokkal szebbek a texturák boxon mint ps3 on persze nem egetrengetö külömbség épphogycsak lehet látni de még is csak szurja a szemét az embernek.

söt ps3 on már az uncharted 3 készitöi kijelentették hogy szeretnének szebb grrafikát csinálni a következö 4. részröl de nem tudnak mert a rendszer memória hiány miatt akadna a játék.


lehet azzal jönni hogy jajj de a ps3 full hd a box meg csak 1080i.

de a ps3 a rossz élsimitás miatt akkor is sokkal recézettebb lesz és nem lesz olyan szép a textura.

söt xboxon még nem láttam olyan gamet ami akadt volna.


ja a másik nevetséges dolog ps3 ban hogy ha játszol akkor háttérbe nem lehet zenét hallgatni a hdd röl a kevés memória miatt mert beakasztaná a rendszert ezen nagyot nevettem :D

2011. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hogy válaszoljak a kérdésedre is.

konzolokon majdnem minden játék full grafon fut némeik mediumon pl battlefield 3

de felbontás az minden játékon csak 1280x 7**

persze ha olyan tv vel nézed aminek a contrast arány pl: 500 000:1 hez akkor nem látsz recézést de ha már egy nagyobb monitorra kötöd rá szinte ocsmány a textura recézettsége miatt

2011. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!