Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meguntam, hogy a gépre évente...

Meguntam, hogy a gépre évente kell 100 000 -et költeni, hogy közepes grafikával elfusanak a játékok. Így veszek egy xbox 360 -ast. És lenne pár kérdésem. Tudtok e segíteni?

Figyelt kérdés
Egy barátomtól venném meg, azt hiszem xbox 360 arcade (fehére) hdd nélküli, és azt modnja h ki van chipelve. Torrent oldalakon rákerestem az xbox 360 -as játékokra, találtam is egy csomót, csak ott oylanokat írnak hogy ehez lt 2.0 kell meg jönn az lt 3.0, dash frissítés, XGD3. Ezek mik? Az is elég ha linkeltek valamilyen oldalt ahol mindenre választ kapok (magyar legyen!).
2011. dec. 29. 15:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és még mi az AP 25, és hogy lehet és miért kell a lemezeket patchelni és mi a "flash 2.0"?
2011. dec. 29. 15:44
 2/11 A kérdező kommentje:
És lesz valami probléma ha nincs hozzá hdd m?
2011. dec. 29. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem merült még fel benned az hogy sz@rokból rakod össze a gépedet és azért kell évente 100.000-et költeni rá???

XBox360-ra meg minden fél évben 10.000Ft-ot költhetsz újabb flashekre mert az új játékok nem mennek régi flashen, mindig kell az új flash amit te nem fogsz tudni otthon megcsinálni... 100.000-ból már simán kijönne egy jó alaplap (kb.20K), egy AMD Phenom II X4 960T (30K) és egy HD6870 amivel Full HD-ben tolhatod a gameket... és akkor van egy jó géped! És még plusz 5K-ért veszel 4GB RAM-ot és kész is a tökéletes gép... X360-at akkor éri meg megvenni ha meg is veszed a játékokat hozzá, nem pedig letöltöd, mert a Microsoft minden fél évben új védelmet talál ki a gamekre, szal fél évente viheted flashelni a Boxot 10-15K-ért..

2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kimondta neked ezt a marhaságot, hogy fél évente flashelni kell a boxot?

Egyszer sem kell, és képzeld visz minden játékot...

Ha 5 éve megvetted 60 ezer forintért, még most is tökéletesen kiszolgál, míg egy 5 éves pc kb passziánszozni jó...

2011. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyankár, hogy ha valakinek más tetszik, más jön be, mások a tapasztalatai, akkor azt lehordjátok :( . Sose értettem miért kell iylen gonosznak lenni. Lehet hogy szar gépet vettem, de már nincs 100 000 gépre. Megkréem a következő válaszolókat, hogy a kérdés legyen a téma, és ne az, hogy a pc -sek lehordják a konzoloskat és fordítva. Köszönöm!
2011. dec. 29. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:

# 3/5

Na inkább nem is írtál volna mert hülyeséget beszélsz... Azt sem tudod mi az a flashelés miért szólsz bele? -.-"


Kedves kérdező!

Én csak a véleményemet mondtam el!! Nem akartalak megbántani!

2011. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sajnos, én sem tudom, ezek mik, de ha van egy ismerősöd ezen a téren, vagy bemész egy számtech boltba, biztosan választ adnak a kérdésedre. A párom 3 éve kapott egy xbox360-t 120ezerért. Ki lett chippelve 20ezerért, azóta többet rossz, mint jó. És már ráköltöttünk kb. 100ezret a javíttatására.plusz csak Pesten javítják, mert ki van flashelve.Én a gépnél maradok.
2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"xbox360-t 120ezerért"

Hát akkor igenigen csúnyán átverték.

2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Még újonnan vették neki egy műszaki üzletből,akkoriban még ennyi volt az ára. Aztán egyre olcsóbb lett. Már mindegy, végülis pórul jártunk vele. Viszont flash-elni muszály volt, mert egy játék 10000 Ftba került hozzá.
2012. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kényszerített valaki rá?

Most is annyiba kerülnek az új játékok, pedig a vételára már a fele, mégsem muszáj flashelni.

2012. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!