Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 bebootol majd kékhalál...

Win7 bebootol majd kékhalál és újra indul. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hello! Windows7-et használok és bekapcsolom elkezd bootolni bejön a Win7 logo...de utána egyből kékhalál és újra indul...

Valószínűleg helytelen leállítás az oka(köszi a barátnőmnek) Mit lehet tenni? Szerintem nem csak az operációs rendszert károsítottam, mert megpróbáltam CD-ről futtatni az Ubuntut, de az boot logo utána megáll.... Még próbálgatom telepíteni...

Annyi a gond, hogy laptop és így nem tudom átrakni másikba, hogy 2.merevlemezként formázzam...van erre valami más mód?


2012. jan. 1. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint a Kékhalál károsította nem én :D
2012. jan. 1. 20:59
 2/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Windows7 telepitó DVD-t rakd be, és inditsd be róla a gépet, majd próbáld ki az inditás javitást :


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hello! Az a gond, hogy nincs hozzá CD-m :S
2012. jan. 1. 21:09
 4/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Hogy telepitődött fel a win7-t a laptopra. Rajta volt ?


Akkor kell lennie egy operációs rendszer helyreállitó DVD-nek, vagy próbáld a "restore" gombot laptopja válogatja, hogy mi az. (F2, F5, F9, F11,F12). A felhasználói kézi könyvében ez is benne van.


Vagy ha a fentiek nem mennek akkor szerezz egy win7 dvd-t.


1. Megveszed.

2. Kölcsön kéred a haverodtól

3. Letöltöd az internetről.


Sok sikert.

Üdv.

2012. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már az ubuntut sem tudod live rendszerként elindítani rajta akkor a rendszer telepités sem fog segíteni, én személyesen ramra gyanakodnék vagy valamilyen más hardveres problémára meg kellene próbálni kicserálni a ramot egy másikra és úgy elindítani a live cd-vel.
2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lehet kivenni a merevlemezt? Az én laptopom alján van pár kis ajtócska, azokat lecsavarozva lehet memóriát, merevlemezt vagy wifi-kártyát cserélni. Két dolgot próbálhatsz meg:

(1) megkeresed a memóriát, és ha két modulból áll, kiveszed az egyiket. Ha így elindul, akkor a kivett memória-modul hibás valószínűleg. Ha nem, akkor próbáld inkább a másik lapkát kivenni, és úgy is tesztelni. (Tesztelésre inkább az ubuntu-cd-t használd, mert a merevlemez is lehet hibás.)

(2) megkeresed a merevlemezt, kiveszed azt, elviszed a haverodhoz (akinek van megfelelő "foglalata", ha más nem, akkor tegyétek be egy olyan laptopba, amin sikerült elindítani az ubuntut, azzal lehet nézegetni).

2012. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rfactor válasza:

Pont ez volt nekem is ma . Csak tiszta telepítés oldotta meg .

Lehet vírus volt mert a telepítés is nehézkesen ment . Nem akarta az igazságot az elején .

1. Particiók törlése .

2. új létrehozás

3. Formázás

4. Telepítés

Most hasít :)

2012. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!