Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbookon mennyire működik...

Netbookon mennyire működik stabilan az android op. Rendszer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 02:37
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos netbookra akarsz androidot?:) még nincs jól kifejlesztve a netbook/laptopokra ez a rendszer, tehát nem érdemes
2012. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam virtuális gépen az x86-os androidot és véleményem szerint nagyon gyenge egyenlőre. Lassú, fagy, nem is igazán funkciógazdag. Ha könnyű op rendszert akarsz netbookra bátran merem ajánlani a különböző könnyített linux disztribúciókat ( az android is egy könnyített linux gyakorlatilag). Ha szükséged van windowsos dolgokra is, akkor meg próbálj meg lőni rá egy Windows 8-at (Developer Preview). Nem rég telepítettem egy Asus EEE PC-t (1.6ghz atom, 1gb ram) és gyorsabb volt a developer preview alatt, mint XP alatt. A metro ui-t érdemes kikapcsolni rajta, mert úgysem mennek a metro alkalmazások mivel, minimum 1024*768 kell nekik, az általam telepített netbook meg 1024*600-at tudott, kis hackel meg tudtam oldani, hogy 1024*768-on fusson, mentek is metro appok, de nagyon csúnya volt úgy a kép, úgyhogy végül kikapcsoltuk és visszaraktuk 1024*600-ba.
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!