Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows xp telepítése windows...

Windows xp telepítése windows 7 mellé. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék létrehozni egy új partícióra a már telepített windows 7 mellé windows xp-t. A partíciót létre is hoztam, nem formáztam, mert olvastam valahol, hogy nem kell. Utána újraindítottam a gépet, az xp telepítő CD-je már bent volt a meghajtómban, és elindítottam a telepítőt. Betöltötte a programokat, és egyszer csak kiírt egy olyat, hogy "A rendszer problémát talált és a windows a számítógép károsodásának megelőzése érdekében leállt." Ezután írt még olyanokat, hogy hogyha ez nem először fordul már elő velem, akkor töröljem le az összes újonnan létrehozott partíciót, stb. stb. a végére meg írt egy technikai információt: *** STOP: 0x0000007B (0xF78D2524 0XC0000034, 0X00000000, 0X00000000) Próbáltam úgy is, hogy formázom a partíciót, de úgy sem sikerült. A telepítő CD is biztos jó, mivel már telepítettem fel vele az XP-t más gépekre is. Köszönöm előre is a segítséget.
2012. jan. 2. 16:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Akkor kár volt belekezdened.

Csak egyet árulj el: miért kell a WinXP?

A Win7-nél is van, WinXP mód:

[link]

[link]

2012. jan. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
GTA IV-et szeretném megpróbálni XP alatt. Azt mondta egy-két ismerősöm, hogy az XP-n lehet nem akadozna. Mert Win 7-en egy picit akad.
2012. jan. 14. 23:12
 23/26 Gyuri9 válasza:
Először XP,és utánna a win7 a másik particióra.Nem mindegy a sorrend,ezt már nagyon sokan elrontották.
2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Itt van egy leírás, talán segíthet:

[link]

2013. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ki kell kapcsolni a BIOS-ban az AHCI módot. Magyarán szólva a SATA vezérlőt Compatible módba kell állítani.

Épp ma volt nálam is ez a hiba.

2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Köszönöm így már simán lehet telepíteni az xpt.
2016. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!