Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Photosmart C4205 típusú...

HP Photosmart C4205 típusú nyomtatóm van, és mindig azt írja ki, hogy az igazítás nem sikerült. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve van meg, de 2-3 hónapja, mikor új patront vettem bele (utángyártott). Szerintem nem a patron hibája, csak valamit rosszul csináltam, mikor először használtam, vagy nem tudom. Tanácstalan vagyok, de minden egyes bekapcsoláskor ki kell nyomtatnom egy igazítási lapot, azt a lapolvasóra tenni, ezután kétszer próbálkozik, nem megy neki, majd csak ekkor lehet használni a nyomtatót.
2012. jan. 3. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Én azt javaslom, hogy nyomj OK-t az igazítási lapra és egyből törlést (X). Kiírja hogy az igazítás nem sikerült, rá 15 mp-re viszont tudsz fénymásolni, szkennelni stb. és ha lehet ne kapcsold ki, mert ezt annyiszor el kell játszanod, ahányszor bekapcsolod. Nekem is ugyanez a típus van.
2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!