Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kb. másfél éves külső...

Van egy kb. másfél éves külső winchesterem. Az utóbbi időben egyszerűen nem tudom megnyitni, a Windows a formázását kéri. Számomra fontos és pótolhatatlan adatok vannak rajta, szóval meg lehet valahogy oldani, hogy ne kelljen formáznom?

Figyelt kérdés
Próbáltam már javítgatni, olvastam fórumokat, de eddig semmi nem vált be. Mit tehetek? Előre is köszi
2012. jan. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az adatmentő programok nem váltak be, akkor valószínűleg kukaérett... Sajnos.
2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mentsd ki az adatokat külső adathordozóra és utána formázd le. Aztán másold vissza az adatokat.
2012. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tomi!


Nem ismeri fel...

2012. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! milyen adatmentő programot ajánlotok?
2012. jan. 4. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
GetDataBack. Én ezt szoktam meg, ebben bízom, de gondolom kipróbáltál már párat, mert azt írtad. Ha még nem akkor ess neki ezzel...
2012. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!