Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 meghajtóm (C=Windows Xp-t...

3 meghajtóm (C=Windows Xp-t tartalmazza aztán D (erre akarnám a Vistát rakni meg az E) De a D meghajtó sajnos FAT32 típusú meghajtó. Kéri, hogy formázzam meg, hogy NTFS legyen. Ha ezt végrehajtom az adatok elfognak mindenhogy veszni?

Figyelt kérdés
Az E meghajtóra semmiképp nem akarom felrakni, itt a testvérem adatai vannak
2009. aug. 14. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hogy mekkora a vinyód, és az egyes meghajtók mértetét sem, de igen, el fognak veszni az adatok, ha nem mented le. Ha van elég hej a többi 2 meghajtón, mensd le azt, ami a d-ről kell.. Uátnna formázd, rakd fel a vistát, ésde vigyázz arra, hogy a vista felülírja az xp bootloaderjét, és hogy tudj az indításkor xp-t is választani, majd ezzel a programmal csináld: EasyBCD. Vinyót formázn pedig az ASEUS Partition Master-t használd, ingyenes és tökéletes..:) Amúgy ha rám hallgatsz, nem vistát raksz fel, hanem Windows 7-et.
2009. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A dobozra amit vettem az van odaírva, hogy Windows Vista Home Premium ingyen uprgade Windows 7(valami ilyesmi:D)Amúgy a meghajtóknak a méreteit azért leírom : C:-19,5 GB(ebből 3,52 GB szabad hely(tesóm annyi weboldalt néz,de nem tisztítja a gépet:d) D:-58,5 GB(szabad hely 23 GB) és végül az E meghajtó: 70,9 GB(szabad hely 34,4 GB)
2009. aug. 14. 15:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor a Vistán kéri, hogy melyik meghajtót választja ott van a formázás lehetőség.Ezt alkalmazzam a D meghajtóra?
2009. aug. 14. 15:05
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól számolom, akkor a D-ről tudsz menteni egy az egyben az E meghajtóra.. csinálsz egy mentés mappát és oda ami kell átmásolod..:D nem olyan nehéz.. jaah, és hogy eredeti a vistád?:O az más..:P ezzel nem számoltam.. a kezembe nem volt még eredeti szoftver.... Ha elakadsz valamiben, írj.
2009. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, azt alkalmazd:)
2009. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
bocs.. 1 giga nem fog ráférni az E-re... valamit ne ments át ami nem fontos..:)
2009. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En mondjuk atkonvertalnam a D: particiot/diszket NTFS formatumra. Ezt elvileg az XP is meg tudja csinalni hiba nelkul de a Partition Magic nevu progi biztstosan.

Udv.

2009. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenkinek köszi a válaszokat!:)Még csak vasárnap telepítem a Vistát, mert ha bármi probléma lenne, rögtön tudjuk hívni a PC dokit:d
2009. aug. 14. 15:19
 9/16 anonim ***** válasza:
végig én válaszoltam..:P tehát 1 ember, azaz én..:D
2009. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja hopszi,akkor köszi a választ!:D
2009. aug. 14. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!