Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia 6870 és i5 mellé...

MBS kérdése:

NVidia 6870 és i5 mellé milyen tápot rakjak? Sokan mondják a Chieftec CTG-500-at de én valami olcsót szeretnék amit lecserélek amint lesz pénzem valami olyan 6000 körül kéne!

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát a CWT GPA beleseket pont, hogy ne ajánld, vagyis iAréna kilőve...
2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha neked még nem volt olyan tápegységed akkor nem tudom mért ne ajánlhatnám mivel én megvagyok elégedve vele és szerintem nem feltétlenül nagy tuningra kellene az illetőnek bőven elég ez is nem kell 20-30 ezres tápegység egy alap felhasználónak
2012. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ha neked még nem volt olyan tápegységed "

Még mercurim se volt, még se ajánlott.

Nézd meg a teszteket, ez a GPA nem valami jó.


"nem tudom mért ne ajánlhatnám"

Akkor talán nem kéne beleszólni a nagyok dolgába.


"mivel én megvagyok elégedve vele"

Ez nem számít semmit. van aki a codegennel is meg van elégedve.


"bőven elég ez is nem kell 20-30 ezres tápegység egy alap felhasználónak"

Kibeszélt 20-30K-s tápokról(nem kell elmenni Enermax Modu 82+-ig, hogy jó legyen egy táp)? iAréna helyett FSP APN ami vagy 1K-val drágább, aztán felette ugyan úgy APN belső, de több csati, szebb kivitel Hexa, meg Chifi CTG. Esetleg most olcsón van(12K-ért) az Arctic Fuison 550RF, egy 500-as elektronikás Seasonic S12II bél van benne stb.


Amúgy itt egy komolyabb gépről van már szó, megérdemel egy jobb tápot, vagyis jó tápot.


Amúgy mielőtt még megsértődsz, várlak szeretettel PH! táptopikba is, de adok egy kis ízelítőt amit ott hallanál:

[link]

2012. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!