Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha újratelepítem az op rendsze...

Ha újratelepítem az op rendszert a gépemen, és nem telepítem fel a hangkártyát az foglya befolyásolni a játékok futását azon kívül hogy nem lesz hang? Vagy egyáltalán el sem fognak futni játékok emiatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A játék futni fog, csak semmi hang nem lesz a gépeden, de ha az oprendszer magától felismeri a hangkártyádat, akkor még ez a probléma sem áll fenn...
2012. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a para h próbáltam megnézni biosban a hangkártyám típusát hogy szedjek le drivert hozzá...mert nem kaptam cd-t...de nem írta a bios..szétszedtem a gépet hogy megnézzem hát ott sem találtam:S a windows xp pro sp3 nem hiszem hogy felismerné :D max a win7
2012. jan. 6. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
AIDA nevű progival meg tudod nézni a hangkártyád típusát, de az alaplapod típusa is elég...
2012. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Asus P5Q az alaplapom
2012. jan. 6. 14:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Asus P5QL*
2012. jan. 6. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat :D
2012. jan. 6. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!