Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom teljesen leírtani...

Hogyan tudom teljesen leírtani a gépemről az nvidia driverét? Már megcsináltam, hogy sajátgép jobbklikk hardvereknél törlés a játékvezérlőt de még vannak elvétve fállok, ami miatt az ati-s kártyát nem szereti, és fagy betöltéskor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már írtam e témában az oldalon, de sajnos további bajok léptek fel. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2012. jan. 6. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább telepítsd újra az egész rendszert, ezzel a szétgányolt Windows-al ami tele van mocsokkal úgyis csak a baj lesz.
2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocs de nem ez volt a kérdés, nem szétgányolt egyáltalán 1 hónapja kb, hogy újra lett formázva, csak a akkor még az nvidia driver lett felrakva... szal teljesen friss, és semmi fölös program nincs rajta, és nem is lassítja a rendszert... nem tudom honnan veszed ezt.
2012. jan. 6. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Tele van az nv driver nem rendesen lepucolt maradványaival, ami fagyást okoz az új kártya drivere telepítése közben. Innen veszem ezt.


A Driver Sweeper nevű progival megpróbálhatod lepucolni, de ha az sem jön össze én biztos nem kínlódnék vele és újrahúznám az egészet, és egy tiszta rendszerre menne az új kártya drivere.

2012. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és nem is jól indultál neki, mer nem a sajátgépben kell törölni a VGA-t, hanem a vezérlőpultban a programok telepítése/törlésével kell eltávolítani a drivereket. Ha ez nem segít akkor jöhet a driver sweeper.

De mióta ezzel szenvedsz szerintem már hatszor újrahúzhattad volna az egészet és no problem.

2012. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nVidia-ról AMD-re (ATI) cserélted akkor szerintem is ajánaltos az új oprendszer mert minden kis szar nVida fájlt nem fogsz tudni letörölni...
2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabó Gy ***** válasza:

Én éppen tegnap este cseréltem kártyát.Nvidiáról Atira.

Rendszer-->hardver-->eszközkezelők --> videókártya és itt az illesztőprogram eltávolítása.

Amit még szoktam startmenü-->keresés-->fájlt vagy mappát

Amit itt találok minden törlök,ha a gép engedi!!

2012. jan. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell, ahogy a Szabó Gy írta. Azért, mert valakinek kicsit koszos a keze, nem kell azonnal sósavban fürödnie. A winyó állandó törlése, meg újra írása feleslegesen koptatja a merevlemezt
2012. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Advenced System Care programeltávolítójával próbáld meg.
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello, pont ma volt velem, hogy m,egpróbáltam letölteni a GIGABYTE neezetű progit. Viszont amikor rákattintottam, hogy telepítse nem érzékelete már a videókártyát. Én azt csináltam, hogy bementem a beállításokba, az alkamazásoka és rákerestem arra, hogy "nvidia" és töröltem mindent és müködött. Remélem tudtam segíteni :)
2021. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!