Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lett sötétebb a kép,...

Miért lett sötétebb a kép, hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Win 7 (32 bites) rendszer van a laptopomon... játszottam 1 játékkal és közben meg akartam nézni mennyi az idő , ezért nyomkodtam a windows gombot (zászlócskás gomb az alt mellett...) de nem akart bejönni az asztal + a tálca (nem rakta le tálcára a játékot...) és ekkor minden gombot nyomogattam összevissza, és ekkore lerakta tálcára , de a képernyőm sötétebb lett... már újra is indítottam , de még mindig ilyen... mit tegyek????
2012. jan. 7. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Alt+Tab billentyűvel tudod letenni a játékot az asztalra..

A kérdésedve válaszolva pedig valószínűleg megnyomtál egy gyorsgombot ami alacsonyabbra tette a fényerőt válassz:

1.Megkeresed a gyorsgombot

VAGY

2.Vezérlőpult//Rendszer és biztonság//Energiagazdálkodási lehetőségek//és itt be tudod állítani a fényerőt

2012. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

laptoptól függ

Fn és F1 vagy F10 valamelyik funkció billentyűzet lenyomására vissza jön a kép valószínű véletlen külsö monitorra kapcsoltál

2012. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a segítségeket de már megoldottam... asztal , jobb egérgomb/ személyreszabás/ megjelenítés/fényerő beállítása , és ott alul a kis pöcköt feljebb húztam a csíkon... :)
2012. jan. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!