Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel lehet cserélni a front-rea...

Fel lehet cserélni a front-rear speakers-t valamilyen progival?

Figyelt kérdés
Sajnos a front tönkre ment, igy a rear szól viszont neten az nem ad hangot (pl youtube), csak gépen. Felcserélésre létezik vmi program?
2012. jan. 7. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Átdugod a front helyére.
2012. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint irtam a front tönkre ment, integrált.
2012. jan. 7. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi integrált? A hangszóró?
2012. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elbeszélünk egymás mellett.. Én a hangkártyáról beszélek.
2012. jan. 7. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a hangkártya integrált, az nem számít. Gondolom a hangszórókat be kell dugni vmi aljzatba, ahol van külön helye az elülsőknek meg a hátsóknak. Na most dugd a működő hangszórókat az elülsők helyére!
2012. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer. A hangszoróknak nincs bajuk. Eddig úgy volt hogy 4szólt mindig, ha neten néztem videót akkor 2 (mivel olyankor csak a front kimenetel ad hangot), de nekem a front kimenetel tönkre ment igy, mind a 4hangszorót a rear kimenetre tudom kötni. Igy ha filmezek vagy zenét hallgatok gépről szól mind a 4. viszont ha interneten akarok zenét hallgatni vagy videót akkor nem szól semmi mivel a rear kimenet az csak gépi lejátszáskor szól. Ezt szeretném valami programmal felcserélni hogy a gép forditva érzékelje (mintha front kimenet lenne) és szóljon internetes videóknál is.
2012. jan. 7. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, szal a kimenetek mentek tönkre, így már értem. Hát sztem ilyet max a hangkártya drivere tudhat, ha van hozzá vmi felület, ahol ilyeneket be lehet állítani.
2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így van:) azért köszönöm.
2012. jan. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!