Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet csinálni a számítógé...

Mit lehet csinálni a számítógép coolerével, hogy ne zúgjon annyira?

Figyelt kérdés
Nem a CPU coolerről van szó,hanem ami hátul van.Már széjjelszedtem kitisztítottam a mágnesét is,mindent,de mégis túl hangos,sőt még hangosabb mint volt. Csak rácsaptam enyén a gépházra,és elhallgatott :)) de mióta szétszedtem,nem lehet elhallgattatni. Megoldás?
2012. jan. 7. 21:40
 1/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
71%
csere
2012. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
cseréld ki ilyen egyszerű!:)
2012. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OK,azon kívűl?
2012. jan. 8. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

motorja hangos? akkor csere

ha zörög akkor zsírozd meg vagy olaj(én étolajat használok és nem szokott zörögni

2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

azon kívül hogy kicseréled??

1- kicseréled majd azt amit hűtenie kell, mert tönkremegy ha nem fogja hűteni

2- ütögesd tovább amíg zörög /magától nem javul meg/

3- vidd el szervizbe /majd ők is ütögetik vagy kicserélik/


szerinted???

2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ki szoktam venni és kopresszorral kifúvom belőle a port(4-6bar)biztos nem marad benne kosz!Majd leveszem a ragasztó rész és kis gép olajat csöppentek bele és olyan mint az új!

Vagy csere kb 2-5€ egy ilyen kis velntilátor.

2012. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy idő múlva elhallgat,de megpróbálom olajozni,amúgy fogalmam sincs,hogy mit hűt,pont a videó kártya felett van hátul.
2012. jan. 10. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a hátsó az szívja ki a levegőt a PC-ből.Ugyancsak hátul található a táp ventilátor is(felső),de az egy dobozban van mert komoly feszültség van ott,azt nem szétszedni annak aki nem ért az áramhoz!
2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!