Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akasztja a gépemet?...

Miért akasztja a gépemet? Tegyem-e rá vissza vagy hagyjam inkább? Mi lehetett az oka az akadásnak?

Figyelt kérdés

Az NFS Underground 2 az én 2010-es gépemet amit karácsonyra kaptam akasztja. Elkezdek játszani. Egyszer volt, hogy kb vagy a karrierem 20%-nál akadt meg. Újratettem utána meg a karrierem kb 25%-nál akadt meg. Ezalatt ezt értem:


Kiléptem a játékból, és egyszerűen nem jöttek elő az ikonok, még a Start ikon sem jött elő. Ha visszajöttek az ikonok és elindítottam pl: a google chrome programot akkor az egér mellé a homokóra de a gép egyszerűen nem csinált semmit. a feladatkezelőben még a proci is csak az alapon 5-10%-on járt és a kis narancssárga lámpa sem világított, hogy dolgozik a merevlemez. A google chrome ilyenkor csak jobb esetben 30-60 perc alatt jött be rosszab esetben 2-4,5 óra is kelhetett a gépnek míg belép. Mi lehetett a baja? De nem is dolgozott a gép amikor ráklikkeltem 2x-er a parancsikonra. Egyszerűen idegtépő volt az egész. Minden programmal ugyan ez volt a helyzet. Most nincsen rajta az NFS és nem is akad a gép. Amikor rajta volt és nehezen indultak el a programok. Akkor nehezen futtattam egy víruskeresést de nem talált semmit. a gépet újratettem és helyreállt a hiba. attól, hogy leszedtem az NFS-t attól a gép még ugyan olyan nehezen indította el a programokat. Most merjem-e rárakni, vagy hagyjam inkább? Ha megint megakasztja a gépemet megint tehetem újra, mert az NFS letörlése után még megmarad a hiba. Tegyem rá vagy ne tegyem rá? Mi lehetett az oka az akadásnak?


2012. jan. 8. 14:22
 1/1 anonim válasza:

magad valaszoltal meg a sajat kerdesedre.

ezt a verziot kukazd ki s tolts le egy masik verziot. :)

2012. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!