Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MP3 lejátszómnak mi lehet a...

MP3 lejátszómnak mi lehet a baja és hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés
A tünetek: lejátszóként rendesen és gond nélkül működik, de ha összekötöm a sz.géppel, a gép nem tudja megnyitni a fájlokat, hanem újra akarja formázni a kütyüt. Ezt mindig visszautasítottam, de már egyszer mérgemben ráklikkeltem, hogy na oké, formázd újra, akkor meg azt írta ki, hogy nem formázható. Eddig 4 számítógéppel próbálkoztam, mindegyik így viselkedett, legfeljebb még valami illesztőprogramot hiányolt valamelyik. Az a gép is ezt írja ki, amivel korábban minden gond nélkül variáltam a rajta lévő számokat. Odaadtam már informatikusnak is, hogy hátha van ötlete, de nem volt.... A számítógép eljut odáig, hogy felismeri, ki is írja a típusát, de ezzel vége. Akármennyire is szeretem az eddig rávett számokat, most már annyiszor hallgattam, hogy más kéne. Ugye kapok valami használható ötletet!!!!!!!!??????????????
2012. jan. 11. 11:06
 1/2 djhell ***** válasza:
ha SD kártya van benne nézd meg nincs-e LOCK funkcióra állítva (kiveszed a kártyát ás leelenörzöd a kis csúszkát hogy ne a LOCK on legyen, ha azon van rakd a másik funkcióra és próbáld úgy :) )
2012. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoftveres írásvédelem is lehet rajta, ha támogat ilyesmit.
2012. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!