Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van laptopod asztali gép mellett?

Van laptopod asztali gép mellett?

Figyelt kérdés
Vett valaki laptopot mostanság 100e. alatt ?
2012. jan. 12. 00:57
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
van. én 200ért vettem a laptopot.
2012. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs,kellene de hitelre nem kell,pénzem nincs rá
2012. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Száz lepedő alatt nem találsz igazán jót, max valami netbookot, ha már windows is van rajta vagy valami akkor már nem két forint egy laptop.

Én pár hete vettem közel 140ezerért mert az asztali az annyira lassú volt, és folyton lefagyott az idegroham és a sírógörcs felváltva kerülgetett.

Ettől függetlenül várni akartam mert egy igazán csúcs dolgot akartam ami tényleg nagyon ott van, de sajna miután két órát kellett kínlódni, hogy bemenjek a gmail-embe és még ott is csak homokórázott így kénytelen voltam megalkudni.

Most egy Toshibám van és elégedett vagyok vele.

De ha lett volna pénzem biztos inkább csináltattam volna személyre szabottan egy asztalit mert van itt nálunk egy tuti üzlet ahol megcsinálták volna.

Na de így is jobb ha befogom a számat.

2012. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

van.

nem.

2012. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Vettem mostanában 3-at is. Asus, Acer, Msi.

Laptopot simán lehet venni 100ezer ft körül olyat ami akár a legújabb játékok futtatására is képes. Amiket vettem mind képes rá, nálunk ez fontos, mert mindenki játszik állandóan. Csak figyelni kell hogy op.rendszer nélkül adják, mert ha az is van hozzá akkor +30ezret rögtön rászámolnak. Pedig az op.rendszer ingyen is beszerezhető.

Ha laptopot keresel akkor googlezz rá, sok oldal van, megéri végiglesni mindet.

2012. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért egy Bf3, de még egy Bf BC 2 alatt erősen megizzad egy 100 ezres laptop, koknrétan produkál vagy 1 fps-t.


Egyébként meg nincs. Laptop célja a hordozhatóság (azon kívül, hogy építenek az emberek sznob hülyeségére).

2012. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
olykor én is előveszem a notebookot a WoW-hoz, ha épp nem vagyok otthon, hanem több napot döglök a koliban DE akkor is teljesen minimum grafikára húzva, és hűtőpadon.
2012. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van, az asztali gép a családé, a laptop pedig inkább az enyém. 110e Ft volt az ára.
2012. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lindmayer ***** válasza:

van, de asztali nincs

fél éve vettem 90-ért, tudom nem egy erőmű, de többre nem volt pénzem és elégedett vagyok vele

2012. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tabletet vettem (eee transformer) jegyzetelni, netezni, mailezni nagyon jó, meg filmezni e rossz. Notit nem akartam venni, mert hordozható cucc kellett, meg azokban nem igazán van teljesitmény, illetve amiben igen, az nem olcsó...
2012. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!