Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Intenzív "függők" válaszát...

(Intenzív "függők" válaszát várom! ) Ezév júniusában felújítás esedékes körülbelül 90-100 000 FT értékben. Hihetetlen sok statisztikát, gameplay-t nézek, de kíváncsi vagyok a magyar játékos véleményére is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Alaplap:Gigabyte 880GA-UD3H (Crossfire pozitív)

Processzor:Phenom II X4 955 BE 3.2 (4.2-ig OC)

RAM:8gb(2x4)Kingston HyperX 1333 DDR3

VGA Kártya: ATi HD 5770 1GB DDR5

Valami 500/600 W-os táp

Alap AMD Hűtő

(Pestről jönnek,ezért olcsó.)

+Olcsón szerzett '22-es LCD


A következő játékok végtelen kimaxolása a cél:

-GTA 4 (Ultimate Textures 2,Enb Series,IceHancer)

-Crysis/C.Warhead

-STALKER,mind (Complete 2009 mod-Nagy igényű!)

-NFS Hot Pursuit

-Half-Life 2(FakeFactory Cinematic Mod 10)


(A Crysis2-t nem írtam, mert az istenien megtervezett CryEngine 3 miatt egy retkes kutyaház is ki tudja maxolni. Hihetetlen munka!)


2012. jan. 15. 15:38
 1/6 Panda Péter ***** válasza:

ez a géped most, vagy ilyen gépet akarsz venni?

egyébként június még rohadt messze van, szerintem erre a kérdésre elég visszatérned akkor.

2012. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a kiszemelt konfig.


Jelenleg egy Core2Duo E2200 2.2 Ghz-em van 2.75-re húzva.

Egy ocsmányul sz*r Nvidia 9400 gt 512-esem,

valamint 2gb DDR2 Ram.


Az illető aki fizeti nem éppen türelmes típus úgyhogy addigra jól ki kell dolgoznom mi legyen.

Gianninál úgy tudom nem nagyon változnak az árak, csak az AMD proci szokott csökkenni.

2012. jan. 15. 15:46
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

hidd el, júniusig még rengeteget fog változni a hardvervilág, jönnek ki új eszközök, átrendeződik a piac. ha ennyire előre kell gondolkodni, akkor mondjuk május közepén írj ki kérdést, vagy keress meg privátban.

egyébként vakon azt állítom, hogy ennél jóval jobb gépet lehet majd összerakni júniusra.

viszont az ilyen játék-maxolásokat elfeljthetnétek már. senki nem lesz öngyilkos ha 8x AA helyett neki csak 4x AA-val fut normál sebességen a játék, a fene sem veszi észre (mint ahogy gondolom mondanom sem kell, hogy néhány látványjavító csak a gépigényt növeli, a látványvilághoz elég keveset ad hozzá...).

2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azok közé a szegény középosztályúak közé tartozom akik 10 éve csorgatják a nyálukat a jobbnál jobb grafikára, aztán mindig vissza kell ülniük a ceruzahegyező teljesítményű gépük elé.


A legtöbb grafikaközpontú játékban az a +4x AA igenis dob (Persze belsős szemnek)


Inkább a V-Sync a felesleges gép elleni merénylet...

2012. jan. 15. 15:57
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

lehet hogy csak én vagyok vak, de a 4x és a 8x AA között nem igazán vettem észre egetverő különbséget.

de mint mondtam, majd május környékén térjünk vissza erre. megnyugodhatsz, én is a kis-pénzből-gépet-építők táborába tartozom, szóval összehozunk majd valamit.

2012. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2012. jan. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!