Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen ez a gép?...

Szerintetek milyen ez a gép? 100 ezerért megérte anno ( kb.2009)?

Figyelt kérdés

Kb. két éve kaptam, még vettem hozzá minden félét (pl. Logitech G 500 majdnem egy huszasba), de nagyjából a gép 100 volt (101 ezer valamennyi forint)


Intel C2D E7400 2.8 GHz

2 giga 800 MHz-s ram

HD4670 512 Mb


Ritkán játszok, egyébként netezek, meg filmet nézek, ha játszok akkor: GTA IV, és a kiegészítő, GTA Vice City, néha ilyen nagyon alap autóversenyek. kicsit szaggat az alap gta 4, gondoltam hogy 10 ezer forint alatt valami bővítést csinálok.


2012. jan. 22. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

10000alatt bővíteni max ramon tudsz 2GB-t, ha engedi az alaplapod. Milyen az alaplapod pontos típusa?

egyébként a szaggatás oka több, mint valószínű, hogy a vga miatt van.

2012. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2009 ben hát nemtudom

ram azért már akor is 4gb körüli volt az alap

vagy 3 at belenyomtak legalább

föleg ilyen proci melé

a proci szép bene

de ma már elavult

a töbi nem valami jó

.

igen ramot tudsz csak veni enyiböl

2012. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

20Ezerért egeret:s

akinek nincs sok pénze az mindenböl a legolcsóbat veszi persze ha kaptad a gépet akor nem téma ...

viszont amire figyel mégis az:

proceszor (ami jó is eben 2009 be jó volt)

videokártya (nem valami jó)

táp (eröl semit nemtudunk)

ezek a lényegei egy gépnek

csak megjegyeztem

2012. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Volt egy nagyon frankó gamer tápom, de a garancia miatt odaadtam apukámnak, mert ugye a szereltetés mellé még járt is. Egyébként az aqua computernél csináltattuk még anno, erre volt keret, akkor még csak TF2-ztem, arra bőven jó volt, meg ilyne left 4 dead, és hasonlók alá. Azt hiszem talán G31-es chipsetes az alaplap, de ez nem biztos. BE volt a memóriák mellé rakva még egy egy gigás 667 MHz-s, de az szét barmolta a rendszert, gondolom az órajel miatt lehetett. Egyébként amire én használom, arra jó, csak már kevesebbet mászkálok el, az anyagiak miatt, így inkább ráköltenék egy kicsit a gépre, mert se kedvem, se időm, se pénzem minden hétvégén kocsmázni/házibulizni...


Mondjuk ha 25-30 ezer forint a határ, ti milyen videókártyát vennétek? ATIban gondolkozom(igen, tudom, már AMD)

2012. jan. 23. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a géphez elég egy HD6770 is.
2012. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mennyibe fáj, és mit várjak el tőle?
2012. jan. 23. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, 30ezer forint. Ehhez a procihoz nem ajánlok nagyobb VGA-t, épphogy ezt is kitudja hajtani szerintem.A mai játékok egész szépen futnak jó beállítások mellett.

2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jó az a hd6770 es árban és gépedhez is


ha akarsz veszel kicsit gyengébb olcsóbbat:

6750 est


[link]


de ha tudod azt vedd amit ajánlottak

2012. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is ezen a kártyán gondolkozok. Emberek, ne haragudjatok hogy fárasztalak titeket, de ilyen Posseidon, Titanic, meg ehhez hasonló HD filmeket szoktam leszedni, és a digitális box sokszor vacakol(külön vettük, nem csatornás kábeltévés), így a gépemet rászeretném kötni az LG HDLCD-TV-nkre. Na most, azt gondoltam hogy ehhez HDMI kábel kell, de milyen fajta, és mennyibe kerülne? És oké, hogy a mostani kártyám is tudná futtatni, de azt egy kisebb konyhai gépbe átraknám majd. Ha megvenném az új kártyát, azon a filmek is gyorsabban töltenének, jobban, gyorsabban, és szebben futnának? Kb. 4 éve nem foglalkozok már ilyen infós dolgokkal, mert nem értek rá a sok dolog mellett, köszi hogy segítetek.
2012. jan. 23. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Mért régi vga n csunyán, lasan menek a filmek?:p


hdmi kábel az 5000 ft kb. én anyiért vetem jó régen:D hoszátol füg minöségtöl stb

ha sima hdmi van lcd tv n és vga n is akor azt kel vened

ha mini hdmi van akor azt

rákel keresni ipon on pl. hogy menyi

6770 el már full hd filmeknek is szépen kel menie (de szerintem régin is jól menének)

2012. jan. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!