Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » E4500t cserélnék q8400-ra, ez...

E4500t cserélnék q8400-ra, ez megoldható a következő feltételekkel?

Figyelt kérdés

Lenne egy Gigabite GA945GZM-S2 típusú alaplapom amibe jelenleg egy E4500 teszi a dolgát amit ki szeretnék cserélni egy Q8400-ra mert az már valami...

A kérdés ott kezdődik hogy bele megy e mert a foglalat az LGA775 DE Az E4500 65nm es gyártási technológiájú míg a Q8400 45nm es. Az a baj hogy nem tudom hogy kompatibilis e az alaplapomba, vagy ehez már azt is cserélni kell? Nem tudom hogy ez az eltérés számottevő e vagy csak egyéb információ ami nem okoz hátrányt? Halottam olyanról hogy bios frissítéssel ez a 65nm-s alaplap támogatja a 45nm est..


PLS valaki magyarázza már el mert nem szeretnék hülyeséget csinálni...


Előre is köszönöm!!

ÜDV!


2012. jan. 23. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A Gigabyte honlapja szerint nem fogja tudni kezelni az alaplapod a négymagos procit, egyiket sem, de még kétmagosak közül se nagyon tudsz jobbat beletenni:


[link]

2012. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!