Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leöntöttem a billentyűzetemet....

Leöntöttem a billentyűzetemet. Hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés
Már szét szedtem és teljesen kitörölgettem de még mindig nem jó.A Num,Caps,Scroll világít de nem érzékel egyetlen billentyű leütést sem :/
2012. jan. 24. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki és vegyél egy újat. Egy ezresért már lehet billentyűzetet kapni, nem éri meg a munkát a kipucolása (főleg úgy, hogy lehet hogy javíthatatlan károsodást szenvedett). És adj hálát az égnek, hogy nem laptoppal jártál így :D
2012. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 detronic ***** válasza:

hát igen,, ha olcsó volt akkor vegyél újat..


Ha szenvedni akarsz vele , attól függ mit öntöttél bele, mosd ki alkohollal, hagyd egy napig száradni, próba ha nem jó akkor elektronika hiba miatt kukua...

2012. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem külsőleg van a baj, hanem a vezetékekkel teli műanyag fólia ragadt össze odabent, így zárlatossá vált. Vehetsz egy újat.
2012. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Három fólia van benne. Ha lehet szedd külön, mosd meg vízzel rendesen, szárítsd meg, és rakd vissza. Ha nem megy, vagy nem akarsz vele 1 órát babrálni vegyél újat. Ha sima vízzel öntötted, akkor elég csak szétszedni a fóliát, és megvárni, amíg teljesen megszárad.
2012. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Elsőnek: már vettem újat azzal gépelek most is!De a régit elraknám tartalékba.Amúgy csak sima víz ömlött rá.A fóliák 2-3pontban össze vannak olvasztva.Nem akartam szétszedni de amennyire tudtam kitörölgettem...a zsíros ujjlenyomat okozhat problémát?Alkohol,vagy nitrohígíó szerintetek segíthet rajta?:D
2012. jan. 24. 20:21
 6/6 _Jessy_ ***** válasza:
Alkohol. Nitrohigító jobb, de az oldja a fóliát is :)
2012. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!