Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápot választanátok?

Melyik tápot választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval 3 táp között gondolkodok, mivel a jelenlegi épp haldoklik :)


Az egyik egy hagyományos 600w-os Chieftec 18, a másik szintén egy Chieftec ami moduláris és 600w-os 24,8k harmadik pedig egy FSP Group Aurum Gold 600w táp, (28,2k) amely nem moduláris viszont az egyik legjobb táp.


Mindig azt szokták mondani, táppal nem érdemes spórolni, ezzel én is így vagyok. De szerintem a chieftec is bőven jó. Igaz hogy az FSP Gold kenterbe veri, és 90% hatásfokú. De úgy se használnám ki


Moduláris tápegység is egy nagy dilemma, de az meg már olyan drága, hogy ennyi erővel megvehetném az FSP Group Aurum Gold 600w tápot is. Jó dolog ha rend van a gépházba, nem lógnak felesleges kábeldarabok. De azért eléggé megszaladt az áruk....


Ti melyiket választanátok? Jelenlegi gépemet mindegyik bőven elvinné, még a fejlesztés is bőven belefog férni. Nemszeretek táppal spórolni, nem 1 évre veszem úgy se.

Viszont közel 30k összeget nevetségesnek tartom, még abban az esetben is, hogy a gépemre már elég sok pénzt költöttem :)


Én a kis 18k-s hagyományos chieftecet választanám de kíváncsi vagyok a véleményetekre


2012. jan. 26. 22:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget srácok, végül maradtam a hagyományos chieftecnél, a többi túl drága, a moduláris is nagyon borsos, annyit nemér az egész :)


Köszönöm a hozzászólásokat, hasznos volt

2012. jan. 27. 06:54
 12/15 A kérdező kommentje:
Még valami, szerintem amellett, hogy az FSP Aurum Gold nagyon drága, még kevés is rá a gari. Csak két én, na neee... Ennyi pénzért még 5 év garanciát is vállalhatnának, pláne ha még a csapból is az folyik, hogy ez mennyire minőségi táp. Számomra a garancia is fontos, is egyértelmű volt, hogy maradok a 3év garis chieftecnél
2012. jan. 27. 07:02
 13/15 A kérdező kommentje:
én=év*
2012. jan. 27. 07:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja én is pont ezt néztem hogy 2 év a gold:s ....

nemtudom te irtad e a kérdést de hasonló megálapítást tetünk:D

amugy van 5 év garis táp is

de természetesen elég a chieftec

csak azhitem komoly ez a hoszútávra tervezés

nem mintha chieftech ne birná sok évig:)

csak az 5 év gari mégis szépen mutat

2012. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Panda Péter ***** válasza:
80plus gold ide vagy oda, a bele nem túl acélos, ezért sem szoktam ajánlani.
2012. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!