Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia 8600Gt 512 mb videókárt...

Nvidia 8600Gt 512 mb videókártyából nem lehetne egy picit nagyobb teljesítményt kihozni?

Figyelt kérdés

sok játéknál a minimum gépigény 8800 lenne, a gépemen mennek ezek a játékok, csak picit szaggatnak


az sem baj, ha nem egészséges a videókártyámnak a túlzott terhelés


2012. jan. 28. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az órajelét felpiszkálhatod, de sok értelme nincs valszeg ugyanúgy szaggatni fognak.
2012. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam

nem szaggat, csak néha-néha belassul a játék


hogyan kellene felpiszkálni? az egészséges lenne a videókártyának? és változtatna valamin?:

2012. jan. 28. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú de rég volt, nV-m. Nem tudom a driverben lehet-e húzni, de mindegy töltsd le az MSI Afterburnert. Azzal emelheted az órajeleket. Persze csak szépen lassan és teszteld folyamatosan a VGA-t hogy stabil-e(pl Furmark) és nézd a hőmérsékletet nem-e magas. Szóval ez nem egészséges a VGA-nak meg is lehet "sütni", bár szvsz érezhető különbség nem elsz.
2012. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

EVGA Precision a program neve..

540 ről felhuzthatod 600-ig.. ott még nem lesz baja..

régi karimat felhuztam 820-ra és fél óra játék után meghalt. xDDD

de 600-on játszottam vele 1 éven leresztül... :DDD

memória órajelét is minimálisan huzhatod.. :D

de fő az óvatosság.

2012. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen az EVGA erre alkalmas, de ha nem működne, akkor az nV-khez tervezett gyári progit kell használni. nTune a neve, és ahogy írták, csak óvatosan. Ezzel minden létező frekvenciát és egyéb értéket állíthatsz a gépben, de a MHz emelésnek sok értelme nem lesz. Megeshet hogy csak rosszabb lesz a helyzet. Én az alaplapi 512-es nV 6100-at akartam feljebb húzni 500-ról 550-re, de csak rosszabb lett. Felhúztam 800-ra és behalt. :)
2012. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

annyira nem szeretnék kisérletezni, meg nem is a tönkretétel a cél


egyébként ha azt mondjátok, hogy nem lesz a játékokban normális futás, akkor nem próbálom ki,


és köszönöm a segítséget

2012. jan. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!