Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 3 Slim furcsa...

Playstation 3 Slim furcsa kattogó hang COD MW2 játék közben?

Figyelt kérdés

Mikor a Cod Mw2-vel játszok akkor 2mp-ként kattogást hallok az blueray meghajtóból ennyire nyüstöli a lemez a léptetőmotort a gépben ?? Kárt nem okoz neki vagy inkább hagyjam abba ezt a játékot ?


Esetleg más is tapasztalt hasonlót ?


2012. jan. 29. 21:56
 1/4 anonim válasza:
á jáccá amíg ki nem nyírod az olvasófejet utána ad el nekem1000 fr-ért a ps3-mad
2012. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az MW2 köztudottan gyilkolja( és ezt értsd szó szerint) a PS3 léptetőmotorját nem egy embernek purcant ki tőle a gépe azt,hogy neked megéri-e egy játék miatt hamarabb tönkre menjen a géped döntsd el te
2012. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nrrolli ***** válasza:

A kattogó hang a gyors optika mozgásától van

hiba

1 hogy az adott lemezen amit olvas nem egyenletes az adat ezért többször fókuszálni kell

2 hogy kezd vakulni a fej


3 sok sok mini fájl van mappánként

2012. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Méghogy gyilkolja? Akkor nem adták volna ki... Annyi az egész, hogy sok kicsi fájl van sok mappában (megnéztem) és sokat dolgozik a gép... Ennyi az egész, nem fogja tönkretenni, elvégre akkor ne is játszatok semmilyen játékkal, mert az tönkreteszi a gépet... -.-" Párszor már végigtoltam PS3-on és X360-on is, de még egy gép sem sz@rt be egy hülye játéktól...
2012. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!