Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik ismerősömnek van egy...

Egyik ismerősömnek van egy gépe és nem tudjuk rá felrakni a cod 4. et mert ki ir valamit a vidi kariról többi lent!?

Figyelt kérdés
tehát amikor telepiteni akarjuk ki irja hogy intel vga ez mitől lehet ? fél éves a gépe
2012. febr. 1. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak ennyit ír ki. Ha vennéd a fáradságot és leírnád pontosan a hibaüzenetet...
2012. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kicsivel több infó kéne...

a konfig amire raknád és a hibaüzenet teljes szövege....

2012. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
intel vga oO lehet integrált a vga és nem elég neki a shadel verzió
2012. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fél éves a gépe, nem garancia, hogy vinnie is kéne. Ez az információ kevés a segítséghez.
2012. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát tudom csak gondoltam ebből ki lehet szedni valamit :DDD azért irtam hogy fél éves hogy nem egy öreg a gép és hogy gyenge lenne mert amit tudok hogy 3.0 ghz proci 4gb ram 320gb vinyó de ezt nem tudom mért irja de majd még irok ugyis hogy mit irt ki
2012. febr. 1. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen benne a vga?
2012. febr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem integrált ha ezt hivják igy ami alaplapon van :D
2012. febr. 2. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
igen az az integrált ami az alaplapon van hát azzal max a cod 2-öt tudod futatni vegyél egy vgát pl egy 6750 est az már jol fog ja vinni ful hd ban is
2012. febr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!