Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a nyomtatóval?...

Mit csináljak a nyomtatóval? Nagyon sürgős.

Figyelt kérdés
Multis HP F 370-esem van,és valami történt vele.A scannel rész tökéletesen működik,de nem tudok nyomtatni,pedig tegnap este még ez is jó volt.Azt írja ki,hogy offline,de bármit csinálok ezt nem változtatja meg.Patron,papír van benne,a gép is felismeri,csak azt írja ki,hogy offline és várakozásra teszi a nyomtatni valót.Pedig most nagyon kéne,hogy működjön.

2012. febr. 2. 13:27
 1/2 detronic ***** válasza:

startmenüben a nyomtatóknál az ikonján jobb klikk és online ra állítás, vagy húzd ki az usb-t és 5 secre és dugd vissza.

Remélem segít...

2012. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

onlinera van állítva.Ha offline-on van,akkor azt írja ki,hogy "Nincs összeköttetés-Nincs összeköttetés"

Kihúztam az usb-t ,de sajnos az sem segített :(

Az előbb mikor nyomtatni akartam egy fájlt,véletlenül mielőtt elkezdte volna,bezártam...ez okozhatta a problémát?

2012. febr. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!