Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan problémám lenne,...

Hawktz kérdése:

Egy olyan problémám lenne, most raktam össze egy gépet, amibe minden cserés volt, csak a táp nem (550W-os Chiftec), most viszont bekapcsolásnál folyamatosan sípol.10-15mp-nél nem mertem tovább hagynyi. Minden rendesen felpörög a gépben. Mi lehet még?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk számítana hogy sípol. több fajta van, az alaplapod kézikönyvébe ott van melyik mit jelöl.

Amúgy jól raktad össze?

2012. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Raktam már össze pár gépet, úgyhogy nem hiszem. meg szétszedtem és újra összeraktam. erre, hogy folyamatosan sípol, videokártya hibát ír, de két kártyával is próbáltam, nem segített.
2012. febr. 2. 15:59
 3/6 lindmayer ***** válasza:
az alaplapi videókártyával működik?
2012. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a RAM?
2012. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom a hibát. El volt szakadva pár szál a tápvezetéken és nem kapott elég naftát! Nem tudom, hogy sikerült összehozni. Azért köszi a segítséget.
2012. febr. 3. 12:56
 6/6 lindmayer ***** válasza:
ha a tápkábel volt a ludas, én a helyedben kicserélném(pár száz forint, mellesleg lehet hogy van otthon pár tartalék neked is)
2012. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!