Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhűtő felrakása...

Processzorhűtő felrakása közben problémám akadt (bővebben a kérdésben)?

Figyelt kérdés

[link]


A bal felső sarokban látszik, hogy hogyan kéne rögzíteni a hűtőbordánál a processzorhűtőt az alaplaphoz, de csak 3 csavart sikerült becsavaroznom, a 4.-et sehogy sem tudom lenyomni, bárhogy erőltetem. Én rontottam el valamit, hogy erőltetve sem sikerül becsavaroznom, vagy esetleg nem okoz különösebb problémát, ha csak 3 csavar fogja rögzíteni a processzorhűtőt?


2012. febr. 3. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
"Page not found"
2012. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem így már látszik.

2012. febr. 3. 22:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül sikerült erőltetve becsavaroznom mind a 4 csavart, már csak annyi érdekelne, hogy az baj-e, ha a hűtőborda nem takarja teljesen a processzort, azaz egy pár mm-es sáv 'látszik' a processzor széléből?
2012. febr. 3. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha jó a hőelszívás akkor nem baj ha kimarad egy kis rész.
2012. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Már csak egy kérdésem van: mindegy hogy a fan-t melyik oldalra rakom fel?
2012. febr. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!