Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom particionálni a...

Hogyan tudom particionálni a az egyik helyi lemezemet?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónappal ezelőtt tönkrement a gépem és újra kellett telepíteni a windows xp-t('kalóz'),de a rokonom azt mondta,hogy particionálnom kell az egyik meghajtót,amin az eddigi dolgaim voltak,ezek megvannak,de nem tudom megnyitni őket.Most csak (C:) helyi lemezem van és kéne lennie még egynek(ez az amin vannak a dolgaim),tuti megvannak,mert amikor lefuttatok egy vírusirtót,akkor ezeket a régi dolgaimat is átnézi. Kérlek benneteket segítsetek!:)
2012. febr. 5. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy partícionálás helyett formáztad? Nem írtad, hogy egy winyó van, vagy több? Ha egy, akkor lehet, hogy rejtett fájlban van. Az is lehet, hogy az új partíciót nem arra a formátumra formáztad, mint a régit. Nem mellesleg, egy újratelepítés még nem ok a partícionálásra, semmi nem indokolja. Simán rá kellett volna telepíteni a régire, oszt jónapot. Amúgy új partíciót legegyszerűbben a telepítőlemmezzel lehet csinálni, telepítéskor felajánlja új oartíció törlését, utána meg a létrehozását. Vagy ott a Partition Magic, ami sokkal precízebben teszi ugyanezt. Próbálkozz meg egy adatmentő programmal (van a neten bőven), hátha kibányássza a rejtőzködő adataidat
2012. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!