Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nézzétek már ezt a lököttet,...

Nézzétek már ezt a lököttet, normális ez az ember? Csak véletlenszerűen láttam meg. :D ez aztán az ár

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 6. 08:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Privátban ezt írtam neki :


Ne haragudj de nem bírtam ki hogy ne kössek bele,de gondoltam egy kis okosítás végett megéri.

Te egy 19 colos CRT monitort ismétlem CRT monitort akarsz eladni 20.000ft-ért??????????

Ez olyan mintha én el akarnék adni egy kenyeret 10.000 forintért,ne hülyéskedj már,ezt még te sem gondoltad komolyan. 22 colos CRT monitort tudnék venni mindössze 5000 forintért,nézd emg nyugodtan az apród.hu-n.Nézd csak meg hány CRT monitornak van ilyen nevetséges ára? :D Ha 5000 forintért kitennéd még annyiért sem vennék meg jobb ha tőlem tudod ,mert tőlem jobban senkisem ért hozzá.Ezt nevezem én üzletnek,és aránynak.Egy 22 colos monitor kiváló állapotban 5000 forint, a tiéd meg csak 19 colos és 20.000 forint.Meg nyugtatlak hogy te össze kevered csúnyán a CRT monitort az LCD monitorral már ne is haragudj.Ez nevetséges ,nekem ingyen se kéne, még hogy 20.000 forint, hát ezen jót nevettem,esküszöm neked nem ér 5000 forintot.Fukar egy arc lehetsz te.Ez aztán az élhetetlenség,ez már durva és felháborító.Veszek neked egy üveg sört 6000 forintért,kéred?De még ki is szállítom.. cchhhh öcsém, na minden jót. :D haha

2012. febr. 6. 08:15
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

"jobb ha tőlem tudod ,mert tőlem jobban senkisem ért hozzá"


Na ez a felháborító!

2012. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért durván visszaválaszoltál, de tényleg nevetséges áron adja a monitort + a laptopját.
2012. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat nem nagyon van ehez erzeke a faszinak. [link]

ezt egy eve ujonnan kicsivel 20.000 folotti aron... :D

2012. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Idefigyelj, a modern piac világában élünk, ahol mindenki maga határozza meg a portékája értékét. Ha szerinte annyit ér, annyiért hirdeti meg. Ha lesz barom aki megveszi, jó neki. Ha nem lesz, akkor olcsóbban fogja árulni, míg valaki 5000 forintot talán ad érte. Amúgy a gépe is kb 5000-et érne, de nincs jogunk efelől kioktatni.
2012. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nevetséges az ára igaz, de neked fáj az?

Ne vedd meg és kész! Ha lesz olyan barom az ő hibája, amúgy meg nem hiszem hogy lesz.

"mert tőlem jobban senkisem ért hozzá."

Ezek szerint szakmabélivel van dolgunk.

Am nem sértés, de megtudnék nevezni néhány embert aki igen :)

2012. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert tőlem jobban senkisem ért hozzá
2012. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a levedre írt vissza valamit?
2012. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!