Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes gyűjteni...

Szerintetek érdemes gyűjteni egy új számítógépre ha van egy xbox 360-am és egy nagyon gyenge számítógépem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem

sokkal több lóvét spórolsz azzal ha konzolon játszol :)

2012. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

másrészt már egyre több játék csak konzolra jelenik meg

és azért még mindig gyönyörű grafikát ki lehet préselni a boxból


szerintem fölösleges oda + gamer pc használd ki a boxot amíg lehet :)

2012. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Maximum egy erősebb gépet összeraksz mint a mostanid, mert gondolom szenvedés vele internetezni is, ahogy írtad.
2012. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
elég szenvedés van egy xbox 360 slim akkor azzal jobban jártam most vettem egy olyan 2 hete és nagyon jól megy
2012. febr. 6. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg mikor mi már sírni fogunk hogy bazz csak 20FPS a képsebesség ennél a játéknál te még mindíg nagyban élvezed az xbox grafikáját :D

nekem van egy erősnek mondható gépem de idén minden képpveszek egy xboxot mert ott van még 3 HALO epizód és még nem játszottam

sajnos az 360at 1.5-év után elvitte a 3 piros LED és azóta tervezem hogy veszek újat :D

2012. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én is vennék xboxot de van egy nagyon fontos hátrány: mindig a szüleim nézik a TV-t és én gépezek. Szal kell gyűjtsek vagy 2x annyit gépre.
2012. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá LCD monitort amin van HDMI és utánna nem kell TV :D
2012. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogyis, normális vagy?:D külön monitor? van már 1. vegyen átalakítót hozzá, nekem is olyanom van. amúgy ne menőzzetek az xbox grafikájával, ami PC-n a leggyengébb grafika, az xboxon az "legerősebb" (nem lehet állítani)
2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jaja ha van monitor akkor nem kell xD igaz

hát persze alap hogy azért pc-n jobb a grafika kivéve gta IV és társai amin még vonalsímítás sincs

meg ott a Forza 4 PC-re még nem láttam olyan szép autós játékot meg egy középkategóriás vg annyi mint a 360 Tehát én még mindig azt mondom ha van konzolod akkor nem kell oda High end pc :D

2012. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat
2012. febr. 9. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!