Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyit fogyaszt...

Szerintetek mennyit fogyaszt egy AMD Phenom II X4 960T mondjuk böngészés vagy torrentezés közben?

Figyelt kérdés
Nem a csúcsfogyasztás érdekel, azt tudom, hogy 95W, hanem a kis terhelésnél mutatkozó adatra lennék kíváncsi! És ha aktiválom a maradék 2 magot, akkor alapból is többet fogyaszt, vagy csak akkor, amikor az eredeti, 4 magos teljesítménye fölé hajtom a +2 mag segítségével?
2012. febr. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

6 maggal asszem 125W


de az alaplap szabályozza a proci teljesítményét kb 800Mhz-ra magonként de úgy nem tudom mennyit ehet de nem sokat

2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, így van, a csúcsfogyasztása 4 maggal 95W, 6 maggal 125, ezt tudom, de mennyi lehet alap üzem közben? Fele, harmada, negyede?
2012. febr. 6. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

6 maggal se fogyaszt 125wattot, az egy TDP osztály.

Amúgy így szerintem kb 40-50wattot ehet, de talán találsz valami tesztet hogy a 960T idle-ben milyen fogyasztási és melegedési adatokkal rendelkezik.

2012. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!