Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive-ra másoltam valamit,4...

Pendrive-ra másoltam valamit,4 gb-s volt, de félbeszakítottam. Az a 4 gb. hely hova tűnt? Csak 4-et jelez a 8-ból.

Figyelt kérdés

Elkezdtem rárakni egy 4 gb-os játékot a 8gb-os pendrivomra, de félbe kellett szakítanom mert sietnem kellett. Azt írta, hogy kb. 23 perc van hátra...

Hagytam a fenébe a szaályos megszakítást, és kihúztam hátul.


Azóta az a 4 gb eltűnt a kapacitásból, nem is érzékeli. Mit tettem?!


2012. febr. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ha előtte NTFS-formátumba formáztad, akkor az eltünt, adataidnak annyi.

"az NTFS-re formázott USB meghajtót csak és kizárólag a Hardver biztonságos eltávolítása funkció segítségével távolítsuk el az USB aljzatból, különben adatvesztéssel kell számolnunk."

[link]

[link]


ha mégsem, NTFS rendszerű volt, hanem FAT, akkor próbáld meg, újraformázni a pendrive-ot!

(így talán visszaszerezhető, az elveszett tároló kapacítás.

2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. ezennel megtanultad, hogy ilyet nem csinálhatsz..

2. lemented ami rajta van

3. formázod, imádkozol hogy 8GB legyen

- még véletlenül sem húzod ki közben -

4. ha sikerült örülsz, cucc visszatesz

5. ezután csak a meghajtó leválasztásával választod le, és csak azután húzod ki..

2012. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy kell formázni ?:O
2012. febr. 8. 17:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi megtaláltam működik :D
2012. febr. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!