Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom meg, h mi a...

Hogyan tudom meg, h mi a laptopom párosító kódja bluetooth kapcsolathoz? Hogyan tudom kideríteni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést fogalmaztam meg nemrég:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Na, most ott tartok, h a laptop megtalálta a telefont, a kapcsolódásnál beütöm a telefon általam adott bluetooth nevét ezzel oké, aztán a telefonba is be kell ütni a laptop bluetooth nevét...viszont annak én semmit nem adtam (míg a telefonét én állítottam olyanra, amilyen).


2012. febr. 9. 19:26
 1/5 cipi8 ***** válasza:
Pötyögtess be mind a kettőnél 1234 vagy 0000-t amikor kódot kérik, nem a telefon nevét kell beütni hogy N97 vagy Omnia vagy tudom is én neked milyen van! Annyi a lényeg hogy a két megadott számsor ugyan az legyen mind a kettőnél! Te még sosem küldtél vagy fogadtál semmit Bluetooth-on keresztül a telefonodra? A PC-nél ugyan ilyen pofon egyszerű!
2012. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te magad adod meg a kódot,

csak az a lényeg,hogy mind a kettőnek ugyanaz legyen,

pl lehet négy darab 1-es is ,mindegy mit adsz meg,

2012. febr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


0000-át mindkét helyen beütve nem fogadja el. A laptopba beütve a telefon kódját csak a NokiaN73-at fogadja el (szerintem még gyári beállítás), a telefonba meg értelem szerűen azt nem tudom beütni s oda beütve a 0000 se helyes, ahogy az 1234 se. :(

2012. febr. 10. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ajjaj,akkor ez megoldhatatlan
2012. febr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszi a segítséget mindenkinek! :) Átírtam a teló nevét NokiaN73-ról 1234-re és beütöttem a laptopba is, majd a telefonba is ezt a számsorozatot és jó. :)
2012. febr. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!